Dybala on kolmas Juventuse jalgpallur Daniele Rugani ja Blaise Matuidi kõrval, kellel on koroonaviirus diagnoositud. Tema positiivne test tehti teatavaks eelmisel laupäeval.

"Ma tunnen end pärast raskeid sümptomeid märksa paremini," rääkis 26-aastane Dybala täna.

"Veel paar päeva tagasi oli seisund halb, tundsin end kehvasti ja pärast viieminutilist kõndimist pidin seisma jääma, sest mul oli raskusi hingamisega. Ahmisin õhku ega suutnud midagi teha. Keha oli raske ja lihased valutasid," meenutas argentiinlane.

"Nüüd saan juba liikuda ja vaikselt treenima hakata. Ka minu kihlatu Oriana (Sabatini) on sümptomitest üle saanud," lisas Dybala, kes on sel hooajal löönud 13 väravat.

Itaalias on koroonaviiruse tõttu surnud juba 9134 inimest, haigestunuid on kokku 86 498.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!