"Minu arvates võiks suvise üleminekuakna tühistada. Kõik mängijad peaks jääda oma klubi juurde vähemalt jaanuarini, mil võiks uuesti turu avada," pakkus Berta, kirjutab Hispaania ajaleht Mundo Deportivo.

Atletico juhi sõnul oleks selline otsus väga loogiline, sest siis jääks klubidel võimalus oma finantsolukorrast selgem ülevaade saada.

"Jaanuariks oleks klubidel selgem pilt, milliseks on kriisi tagajärjel kujunenud nende kahjum ja millised võimalused on neil investeeringute tegemiseks," arutles klubijuht, rõhutades, et hetkel on meeskondade täiendamine terves Euroopas teisejärguline küsimus.

"Esiteks peame me tegelema sellega, et kuidas oleks võimalik uuesti turvaliselt mänge pidama hakata," avaldas Berta kõige tähtsama väljakutse jalgpallis. Mängijate üleminekute kohta lisas ta, et kõigi pallurite hinnad ilmselt langevad.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!