"Juventuses läksid asjad keeruliseks, kui Ronaldo lahkus. Ta ütles, et peab Portugali ema pärast minema (Ronaldo ema taastub insuldist - toim.), aga nüüd paistab ta silma ainult basseini ääres piltide tegemisega," rääkis 75-aastane Gigli Radio Puntole.

"Kui talle tehti erand, kukkusid asjad kokku ja ka teised mängijad tahtsid lahkuda. Asjad poleks pidanud nii käima. Tunnen puudust (endise omaniku) Gianni Agnelli ja Umberto Agnelli aegsest distsipliinist. Mäletan, kuidas vanasti käskisid nad pika soenguga klubisse tulnud mängijatel juuksed maha ajada," lisas ta.

Ronaldo tuules lahkusid Itaaliast ka mitmed teised Juventuse staarid, sealhulgas Argentina koondislane Gonzalo Higuain.

Juventuse mängijatest on koroonaviirusesse nakatunud Blaise Matuidi, Paulo Dybala ja Daniele Rugani.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!