72-aastane hispaanlane viibib Madridis Puerteo de Hierro haiglas intensiivraviosakonnas.

Martin Alvarez võttis ajutiselt Madridi Reali presidendiameti üle 2006. aasta 27. veebruaril. Juba sama aasta aprilli lõpus astus ta ametist tagasi.

Uudis Martin Alvarezi haiglasse viimisest tuleb kõigest loetud päevad pärast seda, kui koroonaviirus nõudis aastatel 1995-2000 Reali presidendina töötanud Lorenzo Sanzi (76) elu.

Hispaania on Itaalia kõrval üks enim koroonaviirusega pihta saanud riike Euroopas. Teisipäeva hommikuse seisuga on viirusesse nakatunuid 35 212. Elu on koroonaviirusele kaotanud 2316 hispaanlast.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!