Nädala alguses teatas klubi, et Jesusil on diagnoositud koroonaviirus. Kuna testi tulemus oli arstide sõnul ebaveenev, tehti peatreenerile uus test, mis andiski negatiivse vastuse.

"Klubi on väga tänulik kõigile, kes viimastel päevadel toetust avaldasid," seisis Flamengo teates.

"Sain suurepärase uudise, et minu koroonaviiruse testi tulemus osutus negatiivseks," kirjutas kogenud peatreener sotsiaalemedias. "Olen väga õnnelik ja tänulik kõigile, kes minu tervise üle muretsesid. Jätkan palvetamist kõikide kannatanute nimel."

Endine profijalgpallur Jesus tõusis Flamengo peatreeneriks eelmisel aastal ning vedas meeskonna koheselt Copa Libertadorese ja Brasiilia meistriliiga võiduni.

Rio de Janeiros baseeruv Flamengo on Brasiilia populaarseim jalgpalliklubi, millel on kodumaal üle 30 miljoni fänni.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!