Matuidi on juba 11. märtsist alates olnud vabatahtlikult oma kodus karantiinis. Kuigi poolkaitsja tunneb end hästi ning ühtegi sümptomit tal pole, näitas test, et ta on viirusesse nakatunud.

Matuidi kirjutas täna sotsiaalmeedias: "Olen vaimselt tugev ja olen kindel, et me tuleme sellest katsumusest välja tugevamana. Tänan teid sõbralike ja toetavate sõnumite eest. Jäägem distsiplineerituks ja hoiame kokku!"

Juventuse mängijatest on koroonasse haigestunud ka itaallasest keskkaitsja Daniele Rugani, kelle test osutus positiivseks eelmise nädala keskel.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köhapalavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!