"Olen ka aru saanud, et noortel ja tervetel inimestel, kaasa arvatud sportlastel, kulgeb see küllaltki kergelt - kergemini kui tavapärane gripp. Ta väga paljusid inimesi maha ei murragi, võib-olla on noortel ja tervetel inimestel vaid kerge palavik ja väike köha," sõnas Rõivassepp, kirjutab Soccernet.ee.

"Ohtlikuma ning tüsistuma kuluga on ta vanematel ja nõrgema immuunsusega inimestel, kelle hulka sportlased ei kuulu. Kui ma peaksin pakkuma, siis arvan, et ta sportlaste edasist käekäiku ei mõjuta," lisas Rõivassepp.

Refereeritud artikli täistekst Soccernet.ee lehel

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!