Hispaania jalgpalli kõrgliiga on hetkel peatatud 4. aprillini, kuid 57-aastane Tebas usub, et vaatamata sellele on Hispaania jalgpalli hooaeg tegelikult juba praegu lõppenud, kirjutas ERR-i spordiportaal.

"Ma olen erinevate Euroopa institutsioonide ja Hispaania klubide presidentidega suhelnud video- ja telefonikõnede kaudu terve nädalavahetuse. Meid on ees ootamas väga tähtis nädal. Me seisame silmitsi jalgpalli hooaja lõpetamisega ja see sõltub otsustest, mis võetakse lähipäevadel Euroopa tasandil vastu," ütles Tebas.

"Järele on jäänud 25% hooajast ja me peame arvestama siin ka oma eelarvega enne, kui tähtsa otsuse langetame."

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!