Suurürituse jõulukuusse lükkamine on üks võimalik variant, mida teisipäeval 55 liikmesriigi osalusel toimuval UEFA koosolekul arutatakse. "Kõik erinevad pakkumised võetakse kohtumisel ette," rääkis Rootsi meediale kohaliku alaliidu juht Karl-Erik Nilsson.

Nädala keskel avaldas Prantsuse mainekas spordileht L'Equipe, et nende andmetel plaanib UEFA suurturniiri hoopis 2021. aasta suvesse lükata. Kuna järgmisel suvel peetakse ka FIFA jalgpalliklubide MM, tuleb UEFA-l EMi edasilükkamine kooskõlastada ka rahvusvahelise jalgpalliliiduga (FIFA).

Praeguse seisuga peaks tänavune jalgpalli EM toimuma 12. juunist 12. juulini. Korraldajariike on koguni 12.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!