Tiitlikaitsja Liverpool kaotas Madridis peetud esimese kohtumise 0:1.

Kolmapäeval alustati koduplatsil võimsalt, 43. minutil viis Georginio Wijnaldumi pealöök Liverpooli 1:0 ette. Selle tulemusega normaalaeg ka lõppes, seega mindi lisaajale.

Lisaaega oli mängitud kolm ja pool minutit, kui Roberto Firmino Liverpooli juba 2:0 ette viis. Ent 97. minutil oli Atletico vahetusmehel Marcos Llorentel vastus olemas. Olulist rolli mängis tabamuses vigastatud Alissoni asendanud Liverpooli väravavaht Adrian, kelle kehv väljalöök maandus otse Atletico mängijate jalal.

105. minutil lõi Llorente veel ühe värava ja viigistas seisu 2:2 peale. Võõrsil löödud väravate reegli tõttu oli Liverpoolil vaja lüüa juba kaks väravat, et krahhi vältida. Seda aga ei suudetud ja 120. minutil tegi Alvaro Morata hoopis Atletico poolt lõppskooriks 3:2. Kahe mängu kokkuvõttes jäi Atletico seega peale 4:2.

Atletico kangelane Marcos Llorente.

Palju intriige oli ka Pariisi Saint-Germain - Dortmund Borussia mängus. Saksamaal triumfeeris Borussia 2:1, aga kolmapäeval oli Pariisis 2:0 parem PSG. Kohtumine peeti koroonaviiruse ohu tõttu tühjde tribüünide ees.

PSG kuulsaim mängija Neymar viis omad 28. minutil ette, esimese poolaja üleminutil vormistas lõppskoori Juan Bernat.

Meistrite liiga: Liverpool - Atletico (2:3); PSG - Dortmund (2:0)
Seega võib ametlikult öelda, et tiitlikaitsja on audis!
Atletico paneb kirsi tordile ja võidab mängu 3:2! 120. minutil skooris Alvaro Morata.
Liverpooli väravaid ei paista esialgu kuskilt. Aega on maksimaalselt kuus-seitse minutit.
Käib 109. minut.
Liverpool tõi mängu päästma Fabinho ja Divock Origi, pingile läksid Wijnaldum ja Jordan Henderson.
Nüüd on Liverpoolil vaja juba kaht väravat, aega on selleks 15 minutit.
Ja Llorente paneb 105. minutil veel ühe! 2:2 ja Atletico on ühe jalaga veerandfinaalis.
Nüüd on Liverpoolil vaja vähemalt üks värav veel lüüa, et edasi pääseda.
Tabamuse autoriks on vahetusmees Marcos Llorente, kes kasutas äta Liverpooli väravavahi Adriani kehva väljalöögi.
Ja tuligi ära! Atletico nõelab 97. minutil vastu. 2:1!
Atletico jaoks pole kõik sugugi kadunud, piisab ühest väravast ja edasi oleks juba nemad.
Roberto Firmino on Liverpooli teise värava autor. Tema pealöök läks esmalt posti, aga seejärel põrkas pall brasillasele otse jala peale. Värav sündis 94. minutil.
Liverpool läheb 2:0 ette!
Liverpooli ja Atletico lisaaeg on alanud, mõlemal tiimil on tehtud vaid üks vahetus.
PSG - Borussia lõppebki Prantsusmaa klubi 2:0 võiduga, kokkuvõttes jääb PSG seega 3:2 peale ja sammub veerandfinaali.
Nii et Liverpool elab, mäng läheb lisaajale.
OPPAAAAAA!!! Hoopis Atletico lööb värava, aga kohtunik ütleb, et tegu oli suluseisuga ja väravat ei loeta.
Liverpoolil on aega veel üks minut, et lisaaega vältida.
PSG - Borussia: Emre Can saab 89. minutil otse punase kaardi ja jätab Borussia vähemusse!
Liverpool - Atletico: Mo Salah näitab 86. minutil triblamise meistriklassi, aga pommlöök läheb üle.
Mõlemas matšis on 85 minutit täis tiksunud.
Liverpool toob normaalaja viimaseks kümneks minutiks platsile James Milneri, puhkama saab minna Alex Oxlade-Chamberlain.
Mõlemas kohtumises on käimas 74. minut.
Liverpool tahab mängu kindlasti normaalajal ära otsustada. Andrew Robertson on Liverpooli teisele väravale lähedal, aga tema löök läheb latti. Seega ikka 1:0 Liverpooli kasuks ja praeguse seisuga on ees ootamas lisaaeg.
Hiljuti koroonaviiruse kontrollis käinud PSG ründetäht Kylian Mbappe tuleb 64. minutil platsile, et kodumeeskonna eduseisu kindlustada.
PSG - Borussia ikka 2:0 PSG-le, Borussia keskkaitsja Mats Hummels sai 61. minutil kollase kaardi.
Liverpool - Atletico: 56. minutil teeb Atletico vahetuse, Diego Costa läheb pingile, asemele tuleb Marco Llorente. Seisud püsivad samad, Liverpool - Atletico 1:0, PSG - Borusiia 2:0.
Mõlemas kohtumises algasid teised poolajad, vahetusi pole tehtud.
Esimesed poolajad on nüüd mõlemas kohtumises läbi. Kahe mängu kokkuvõttes on PSG Borussia vastu ees 3:2, Liverpool ja Atletico on 1:1 viigis.
PSG läheb Borussia vastu esimese poolaja teisel üleminutil juba 2:0 ette! Värava autoriks on Juan Bernat.
Sööduandjaks oli Alex Oxlade-Chamberlain.
Värav! Georgino Wijnaldum viib Liverpooli  44. minutil pealöögist 1:0 ette. Kui kohtumine nii lõppeb, näeme lisaaega.
Esimene poolaeg hakkab mõlemas kohtumises lõpule jõudma, Liverpool - Atletico ikka 0:0, PSG - Borussia 1:0.
PSG - Borussia 1:0! Neymar viib PSG 28. minutil juhtima ja praeguse seisuga läheks edasi juba Prantsusmaa klubi.
25 minutit mängitud, mõlemas kohtumises seis ikka 0:0. PSG ja Borussia heitluses sai 16. minutil kollase kaardi Borussia noor sensatsioon Erling Haaland.
PSG - Borussia: PSG staar Neymar vajas arstiabi, aga nüüd on brasiillane taas jalul.
Liverpooli ja Atletico mängus on esimesed poolvõimalused kaheksa minuti jooksul juba olnud, aga midagi väga ohtlikku mitte. Pallivaldamine on seni olnud selgelt Liverpooli käes.
Kohtumised on alanud!
Tere õhtust! Ehk aitab jalgpall mõneks tunniks koroona unustada, mängud algavad kell 22. Tõsi, PSG ja Borussia mängivad tühjade tribüünide ees, seega on viirust keeruline unustada.