Pealtvaatajate keeld jõustub tänasest, kui La Ligas kohtuvad Eibar ja Real Sociedad.

Ettepaneku suletud uste taga mängimiseks tegi Hispaania tervishoiuminister koos riikliku spordinõukoguga.

Ilma pealtvaatajateta toimub ka tänane Valencia ja Atalanta ning järgmisel kolmapäeval Kataloonias Nou Campi staadionil peetav Barcelona ja Napoli Meistrite liiga kaheksandikfinaalmäng. Sama saatus ootab Euroopa liiga mänge Sevilla ja Roma ning Getafe ja Milano Interi vahel.

Juba varem oli teada, et publikut ei lasta staadionile ka homses Paris St-Germaini ja Dortmundi Borussia Meistrite liiga mängus.

Itaalias, kus teeb koroonaviirus kõige suuremat pahandust, on alates eilsest tühistatud kõik kohalikud spordivõistlused. Keeld kehtib kuni 3. aprillini. Küll jätkuvad aga Itaalias rahvusvaheliste sarjade mängud - näiteks UEFA Meistrite liigas ja korvpalli Euroliigas -, kuid need peetakse pealtvaatajateta.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!