Dortmundi kangelaseks tõusis 19-aastane norralane Erling Braut Haaland, kes lõi mõlemad sakslaste väravad. 69. minutil oli ta esimesena palli juures, kui Raphael Guerreiro pealelöök blokeeriti, ning saatis nahkkera võrku. Paar minutit pärast Neymari 75. minuti viigiväravat, millele tegi hiilgava eeltöö Kylian Mbappe, oli Haaland taas aktsioonis ning kõmmutas palli kauglöögist ristnurka.

Jaanuaris Red Bull Salzburgist Dortmundi kolinud Haaland on nüüd löönud kaheksa mänguga kokku juba 11 väravat.

Madridi Atletico ja Liverpooli mängu saatus otsustati neljandal minutil, kui külalismeeskonna kaitse jäi nurgalöögi ajal magama ning lasi Saul Níguezil värava eest palli võrku lükata. Seejärel keskendus Atletico kaitsetööle ja suutis oma värava lukku keerata. Mängu selgelt domineerinud Liverpool valdas kül palli koguni 73% mängu ajast, kui ei suutnud värava raamidesse teha mitte ühtegi pealelööki.

Tegemist oli üldse Liverpooli selle hooaja kolmanda kaotusega. Neist esimene saadi septembris Napoli vastu ja teine detsembris Inglise liigakarikal Aston Villa vastu, kui Jürgen Klopp saatis platsile väga noore koosseisu.

Meistrite liiga: ATLETICO - LIVERPOOL 1:0, DORTMUND - PSG 2:1
Kõik: Liverpool kaotas Atleticole 0:1! Ka sellele paarile oleks raske olnud põnevamat algust oodata.
Borussia on võitnud PSG-d 2:1. Pariisis tõotab tulla väga põnev kordusmäng.
Klopp saab kohtunikult kollase kaardi õiendamise eest.
Dortmund suudab Neymari karistusalast tehtud kõva löögi blokeerida. Taas väga ohtlik moment.
Dortmund nõelas ohtliku kontraga ja pall vuhises napilt postist mööda!
80. minutil peab Liverpool tegema ka sunnitud vahetuse, kui vigastada saab Jordan Henderson. Asemele tuleb vanameister James Milner.
Klopp võttis Salahi välja ja tõi mängu Alex Oxlade-Chamberlaini.
PSG ründetäht Neymar lööb lähedalt posti! Sakslastel oli õnne!
77. minut: Erling Haland kõmmutab palli kauglöögist ristnurka! 2:1 Borussiale.
PSG viigistab 1:1-le. 75. minutil teeb Kylian Mbappe suurepärase eeltöö ja söödab värava ette, kus on Neymaril lihtne pall võrku lükata.
Haalandi arvel on nüüd Borussias seitsme mänguga kokku 10 väravat.
Kylian Mbappe ohtlik pealelöö - Roman Burki toob palli nurgast ära!
Dortmund lööb 69. minutil PSG vastu 1:0! Kes muu kui norrakas Erling Haaland, kes lööb lahtiseks jäänud palli võrku! Enne seda tegi pealelöögi Raphael Guerreiro, ent see blokeeriti.
Liverpool domineerib küll mängu täielikult, kuid nad pole suutnud tunni ajaga teha ühtegi lööki värava raamidesse.
Neymar sai Witseli vastu tehtud vea eest kollase.
Salah jääb pikalt palliga purjetama ja see võetakse talt karistusalas ära. Siiani on Atletico kaitse pidanud. Kas ka viimased pool tundi?
Atletico on andnud mängu taas täielikult Liverpooli kontrolli alla.
Erling Haaland sunnib PSG kaitsjad täisjõuga pingutama, kuid siiani on temaga hakkama saadud.
Mohamed Salahi suurepärane võimalus, kuid tema pealöök väravat ei leia.
Liverpool on toonud Mane asemel sisse Divock Origi, Atletico Lemari asemele Marcos Llorente.
Dortmundi ohtliku kontra suudab Navas peatada. Borussia tegi seejärel väga osava nurgalöögi lahtimängimise, kuid kirss jäi tordile panemata.
Teine poolaeg on alanud mõlemas mängus.
Atletico juhib poolajavileks Liverpooli vastu 1:0. Kas hispaanlased jätkavad tõesti sama kaitsva stiiliga ja loodavad ka teise 45 minutit sedasi vastu pidada? Palli valdamine on hetkel Liverpoolile lausa 75%-ga.
Dortmund - PSG avapoolaeg on lõppenud 0:0. Prantsuse klubi võib senist mängupilti arvestades selle seisuga enam rahul olla.
Sadio Mane saab Sime Vrsaljko vastu tehtud vea eest kollase kaardi. See on selles mängus esimene hoiatuskaart.
Salah jäi penaltipunkti juures vabaks ja kõmmutas peale, ent Atletico kaitsja pea päästab kodumeeskonna halvimast.
Dortmund teeb taas ohtliku rünnaku, Navas on jälle tasemel.
Statistikud meenutavad, et Atletico on viimasest üheteistkümnest Meistrite liiga play-offi kodumängust hoidnud oma väravata puutumatuna kümnel korral.
Borussia rünnak lõppes Sancho väga ohtliku pealelöögiga, ent Navas oli taas omal kohal. Liverpooli vasturünnakul lendab pall Mo Salahi löögist väravasse, kuid Firmino oli suluseisus ja Atletico 1:0 eduseis jääb püsima.
Liverpooli puurivaht Alisson Becker tõrjus Morata pealelöögi.
Dortmund on taas väga ohtlik: Jadon Sancho terav tsenderdus langeb siiski väravavahi Keylor Navase saagiks.
Dortmundi ohtlik karistuslöök - tsenderduse järel lendab Mats Hummelsi pealöök napilt üle värava. Kohtunik fikseeris lõpuks ka suluseisu.
Liverpool on asunud domineerima ning Atletico bossil Diego Simeonel on põhjust murelik olla. 70 minutit küll sedasi vastu ei peeta.
Dortmundil oli PSG vastu esimene hea võimalus, kui Jadon Sancho tegi pika spurdi ja otsustas ise peale lüüa, kuid pall vuhises mööda. Võimalus oli ka Erling Haalandile sööta.
Nii lõi Saul Niguez 1:0:
PSG ründetäht Neymar kõmmutab karistuslöögi napilt väravast mööda. Saksamaal on veel väravad löömata.
Atletico lööb 4. minutil 1:0! Kiire avavärava lõi Saul Níguez, kes kasutas nurgalöögi järel ära Liverpooli kaitseliini täieliku peataoleku, saates värava eest palli võrku