Juba 25. korda toimunud võistlusel käisid erinevates vanuseklassides ja liigades 13 võistluspäeva jooksul väljakul nii poisid, tüdrukud, harrastajad, fännid kui ka tippliigade mängijad. Kokku peeti 734 mängu, mida on võrreldes eelmise aastaga 79 võrra rohkem. Tegemist oli väga resultatiivse turniiriga, kui kokku löödi 2210 väravat.

Aastalõputurniiril peetud mängudest toodeti ligikaudu 184 tunni jagu otsepilti Soccerneti, jalgpall.ee ja Eesti jalgpalli Facebooki lehe vahendusel.

Enim esikohti noppis turniiril JK Tabasalu, kes oli edukaim U19 Eliitliiga, Esiliiga B ning tüdrukute U17 ja U13 arvestuses. Kõikide turniiride tulemused ja koosseisud leiab erilehelt aastaloputurniir.jalgpall.ee.

„Esmane tagasiside osalejatelt ja pealtvaatajatelt on positiivne – formaadi muudatusega oldi rahul ja turniir õnnestus. Suur tänu kõigile, kes 25. Aastalõputurniiril kaasa tegid! Aitäh kõigile korraldajatele ja koostööpartneritele ning muidugi Kalevi spordihallile meie võõrustamise eest,” lausus Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei.