Kokorinile määrati ühe aasta ja kuue kuu pikkune karistus, Mamajevi karistus oli kuu võrra lühem. Mõlemad said vabadusse ennetähtaegselt.

Nii Kokorin kui ka Mamajev kavatsevad sportlaskarjääri jätkata. Kokorin sõlmis väidetavalt uue lepingu Peterburi Zeniti, Mamajevi saatus on lahtine.

Venemaa jalgpallikoondises kahe peale kokku 63 kohtumist pidanud Kokorin ja Mamajev sattusid pahandustesse oktoobris, kui nad ründasid ühes Moskva kohvikus Venemaa tööstus- ja kaubandusministeeriumi töötajat Deniss Paki.

Väidetavalt oli tüli puhkenud seetõttu, et Pak oli palunud Kokorini ja Mamajevi seltskonnal vaiksemalt käituda. Jalgpallurid hakkasid seepeale Aasia päritolu Paki sõimama ning soovitasid tal muuseas "tagasi Hiinasse kolida".

Konflikti paisudes virutas Kokorin Pakile tooliga, mispeale liitusid rüselusega ka teised pallurite seltskonnas viibinud inimesed, nende seas ka Mamajev (Gucci pusaga).

Pak pidi enne politseisse pöördumist meditsiinitöötajatelt esmaabi saama, politsei kinnitusel on juhtunu osas alustatud ka kriminaalmenetlust.

Peterburi Zenitis mänginud Kokorin ja Krasnodari esindanud Mamajev olid Moskvas koos tähistamas oma sõpruse kümnendat aastapäeva.