SJK meeskonnas ootavad Beglarišvilit Mihkel Aksalu ja Trevor Elhi näol ees kaks eestlast.

29-aastane poolkaitsja liitus aasta algul Ungari kõrgliigaklubi Budapesti Honvediga, kust aga vigastuse tõttu pooleaastase laenulepingu lõppemise järel Flora treeningutele naasis. Eile läbis pallivõlur Seinäjokis edukalt meditsiinilise testi ning sõlmis klubiga hooaja lõpuni kestva lepingu, võimalusega seda aasta võrra veel pikendada, teatab FC Flora oma kodulehel.

„Usun, et ootasime kõik edukamat perioodi Ungaris, aga kahjuks segas seda varakult saadud vigastus. Ma soovin FC Flora klubi poolt Zakale resultatiivset perioodi Soomes. Eeldatavasti õnnestub ka palju eesti keele praktikat saada,“ vihjas FC Flora president Pelle Pohlak klubis ees ootavatele eestlastele.

Beglarišvili, kes pole sel hooajal veel üheski ametlikus mängus kaasa teinud, ootab uue meeskonnaga liitumist väga. „Mul on väga hea meel, et olen siia jõudnud. Tahan kõigile tõestada, milleks olen suuteline ja anda oma panus klubi edusse. Annan endast maksimumi nii treeningutel kui mängudes ja ootan väga, et saaksin meeskonnaga liituda!“ ütles ta.

„Tahan tänada FC Florat kogu südamest – teie olete mu pere! Olin Floraga liitudes alles 18-aastane ning kümne aastaga oleme koos läbi elanud väga palju. Olen saanud endale sõbrad kogu eluks ja tahan neid kõiki selle eest tänada. Tahan tänada ka klubi presidenti, taustajõude, kogu meeskonda ja fänne. Flora on ja jääb minu pereks! Ma olen õnnelik, sest tean, et ka siin ollakse kui üks suur pere ning mängijate eest hoolitsetakse väga hästi,“ lisas Beglarišvili.

Gruusiast pärit Beglarišvili taotleb hetkel Eesti kodakondsust.