2017. aastal esindas FCI Levadia noortesüsteemi kasvandik Zanfirov Nõmme Kalju FC duubelmeeskonda esiliiga B-tasandil, kus lõi 33 mängus kümme väravat. Mullu mängis ta Nõmme reservmeeskonna eest aga esiliigas, kus sai 29 mänguga kirja kaks tabamust. Zanfirov on kuulunud ka Eesti U-17 ja U-19 noortekoondistesse.

Jalgpallimeistrivõistluste Premium-liigas tegi Vladislav Zanfirov debüüdi käesoleva aasta kevadel, kui sai laenulepingu alusel Paide Linnameeskonnas pallides oma esimesed täisminutid kirja just Viljandi Tuleviku vastu peetud viigimängus.

Viljandi Tuleviku peatreeneri Sander Posti sõnul on Zanfirovi näol tegemist perspektiivika, huvitava tehnikaga mängumehega.

“Vladislav toob meeskonda juurde ennekõike sügavust,” kõneles Post. “Äärekaitsjate rotatsiooni piiratud võimalused on meil olnud murekohaks juba mitu hooaega ning Vladi liitumine toob sellele murele lahenduse. Seetõttu ma ei kõhelnud hetkegi teda Viljandisse kutsumast, kui kuulsin, et ta on vabanenud. Mul on hea meel, et ta kutse vastu võttis.”

Värske liituja kinnitas, et Viljandi meeskonnaga liitumise otsus pikka mõtlemist ei nõudnud. “Sats on väga potentsiaalikas ning tahan Tulevikku tema eesmärkide saavutamisel aidata nagu suudan, samuti täita ka isikliku arengu eesmärke. Ees ootab paljutõotav hooaeg, mille vältel annan endast meie meeskonna edu nimel endast sada protsenti,” ütles Zanfirov.

Vladislav Zanfirov hakkab Viljandi Tulevikus kandma mängusärki numbriga 70.