Eesti jalgpall saab tänavu juunis 110-aastaseks ja selle puhul uuendasime kõigi aegade A- ja B-koondist. Eesti jalgpalli sünnipäeval peatus oma kolumnis ka Jalka peatoimetaja Indrek Schwede, kes selgitab jalgpalli ning teiste spordialade arengut ja populaarsust kuni II maailmasõjani.

Lugejate küsimustele vastanud Paide Linnameeskonna ründaja Kevin Kauber meenutas oma paljusid välisklubisid ja avaldas lootust, et ta jõuab A-koondise debüüdini. Premium liiga rubriigis vaatlesime koos Soccernet.ee ajakirjaniku Rasmus Voolaiu ja endise tippjalgpalluri Ingemar Teeveriga Premium liiga esimese ringi jõujooni ja seda, kuhu meeskonnad teel võiksid olla.

Kahekõne rubriigis rääkis elust Narva Transis 16 aastat Floras mänginud Joseph Saliste, naiste jalgpallis selgitasid UEFA delegaadi tööd Kadri Jägel ja Raili Ellermaa. Maailma jalgpallis peatusime pikemalt naiste MMil.

Oma unistuste meeskonna pani kokku ajakirjanik Eeva Esse, treenerirubriigis pajatas oma tegemistest U17 koondise füüsilise ettevalmistuse treener Raiko Kokmann ja luubi all on Levadia noor kaitsja Marko Lipp. Lõpuloos ajame jalgpallist ja laskesuusatamisest juttu Rene Zahknaga.

Postritel on Konstantin Vassiljev, Lucas Moura ning Virgil van Dijk.