Fännibussid stardivad neljast linnast: Narva, Tartu, Viljandi ja Pärnu. Reisijad viiakse otse A. Le Coq Arenal ning tuuakse pärast mängu lõppu tagasi reisi alguspunkti. Narvast on väljasõit algusega kell 13.00 Narva Kreenholmi staadioni parklast, Tartust stardib buss Tamme staadioni juurest kell 14.00. Pärnu Rannastaadioni parklast väljub buss kell 14.30 ning samal kellaajal algab reis ka Viljandi linnastaadioni parklast.

„Jalgpalliliidu jaoks on oluline, et ka pealinnast väljaspool elavad toetajad käiksid koondisele kohapeal kaasa elamas ja saaksid osa mängupäeva melust. Fännibussid võimaldavad mugavalt ja muretult sõita otse staadionile ning inimesed ei pea muretsema lisatranspordi ega parkimise pärast,” sõnas EJLi peadirektor Tõnu Sirel.

Bussipileteid on võimalik osta ainult Piletilevi veebilehelt, edasi-tagasi pileti hind on 12 eurot. Täpsema info ja kohaliku fännireisi koordinaatori kontaktid saadetakse kinnituskirjaga e-posti teel pärast pileti soetamist.

Meeste koondis kohtub hooaja esimeses kodumängus Põhja-Iirimaaga A. Le Coq Arenal 8. juunil kell 19.00. EM-valiksarjas ootavad Eestit ees veel põnevad kohtumised Saksamaa, Hollandi ja Valgevenega. Piletipaketid kõigile Eesti koondise kodumängudele on müügil Piletilevis. Üksikpiletid mängudele tulevad vabade kohtade olemasolul müügile maikuust.