Kuigi Cagliari hoidis kogu kohtumise jooksul palli selgelt vastastest rohkem, jättis soovida nende ründemäng - tavapärase esiründaja Leonardo Pavoletti puudumisel ei olnud väljaku viimasel kolmandikul piisavalt teravust, et pallivaldamine ka võimalusteks ja väravateks realiseerida.

Hoopis Parma oli see, kes oma šansid ära kasutas - 20. minutil eksis Klavani keskkaitsepartner Filippo Romagna, jättes tähelepanuta tema selja tagant välja jooksnud Roberto Inglese, kes palli väravavahti ennetades võrku suskas.

Parma teine tabamus oli tõeline iluvärav - selle autoriks oli Elevandiluuranniku koondise ründaja Gervinho, kes võttis kiirrünnakul palli oma väljakupoolelt, purjetas sellega Cagliari kaitseliinist läbi, tegi kiirusega ära ka Klavanile ning virutas löögi postipõrkest väravasse.

Kuigi mängu lõpp kuulus Cagliarile, ei õnnestunudki neil lõpuks Parmat murda ning lõpuvile kuulutas kodumeeskonna 2:0 võitu.

Ragnar Klavan tegi kaasa kõik 90 minutit.

Tabeliseis:

Parma - Cagliari
Raul Ojassaar: Kohtumine on lõppenud! Parmale kena võit, Cagliarile hoolimata palli valdamisest kirja kaotus. Ründes jäi selgelt kvaliteedist ja mõtetest puudu.
Raul Ojassaar: Cagliari saab veel 25 meetrilt karistuslöögi. Cigarini virutab selle aga müüri.
Raul Ojassaar: 87 ja pool minutit mängitud. Vägisi tundub, et Cagliari peab täna kaotust tunnistama.
Raul Ojassaar: Milline võimalus! Parma pääseb kaks ühe vastu olukorda, kus ainsa Cagliari kaitsjana oli takistamas Klavan - sööt tuleb küll vabale mängijale, ent väravavaht päästis Cagliari!
Raul Ojassaar: Klavan lubab vastasmängijal endast mööduda, aga teised kaitsjad tulevad õnneks appi.
Raul Ojassaar: Cagliari ründaja Sau saab väravaesisel teravale pallile jala vastu, aga löök vihiseb väga napilt väravast mööda. 77 minutit mängitud.
Raul Ojassaar: Vahelduseks Cagliarile ka üks väga hea võimalus - pall läheb mitmest mehest läbi ning Parma mehed on lausa paanikas, aga lõpuks suudetakse löök viimasel hetkel nurgalöögiks blokeerida. Cagliari surve kasvab.
Raul Ojassaar: Mängupilt on jätkuvalt endine. Cagliari küll üritab, aga Parma on kaitses väga hästi vastas seisnud.
Raul Ojassaar: Cagliari jätab Parmale kontraks väga palju ruumi, aga Klavan puhastab pärast Inglese pisut kehva puudet.
Raul Ojassaar: Cagliari on nüüd oodatult mänguohjad selgemalt enda kätte võtnud, aga tarvis oleks ka häid võimalusi luua. Tundub, et puudust tuntakse esiründajast Pavolettist, kes täna vigastuse tõttu kõrvale jääb.
Raul Ojassaar: Parmal on kohe veel üks hea šanss, aga pealöök põrkab väravast üle. Cagliari peab oma rünnaku käima saama, praegu on nad vastaste karistusala juures pisut nüriks jäänud.
Raul Ojassaar: PARMA 2:0! Cagliari rünnak ebaõnnestub, Parma nõelab kiirelt vastu. Gervinho jookseb kastis Klavanist mööda ja virutab palli postipõrkega sisse! Elevandiluuranniklane võttis palli lausa oma väljakupoolelt ning triblas kogu kaitseliinist läbi. Eestlane peab aga kindlasti peeglisse vaatama - tema oli viimane mees, kellest mööda joosti. Värava ilu see aga ei vähenda.
Raul Ojassaar: Teine poolaeg algas!
Raul Ojassaar: Poolajavile! Võrdlemisi lahtine kolmveerandtund lõpeb Parma napis eduseisus. Üks eksimus kaitses Klavani keskkaitsepartneri Romagna poolt sai otsustavaks.
Raul Ojassaar: Viiest lisaminutist on neli juba mängitud. Kohtumine on endiselt päris lahtine.
Raul Ojassaar: Cagliari karistuslöögi järel jääb pall ohtlikult karistusalasse lahtiseks, aga Parma suudab klaarida.
Raul Ojassaar: Väravavaht päästis Cagliari! Parma pika palli järel jääb olukord ohtlikuks ning karistusala joonelt tuleb terav löök tagumise nurga poole, ent väravavahi hea tõrje toob selle ära!
Raul Ojassaar: Klavan paneb tagant kaitseliinist hea pika diagonaali ette, ent peavõitluse järgses olukorras vilistatakse Cagliari mehe vastu viga.
Raul Ojassaar: Mäng on päris lahtine ning käib sageli ühe värava alt teise alla. Väga ohtlikke võimalusi värava järel aga tulnud ei ole.
Raul Ojassaar: Klavan sai karistuslöögiolukorrast peaga löögile, aga ei tabanud märki.
Raul Ojassaar: Sisuliselt kaks ja pool minutit ootamist, aga värav loetakse ära. Huvitav, millist olukorda videokohtunikud edasi-tagasi kerisid: telepildist näidatud kordused midagi väga kahtlast justkui ei näidanud.
Raul Ojassaar: Mänguga pole aga endiselt taasalustatud - tundub, et VAR vaatab olukorra üle...
Raul Ojassaar: Pikk ja madal pall kasti, eksib Klavani keskkaitsepartner Romagna, kes jätab palli pisut lohakalt väravavahi hooleks - tema selja tagant jookseb aga seesama Inglese, kelle värav mõni minut tagasi tühistati, ja lööb palli võrku!
Raul Ojassaar: PARMA LÄHEB JUHTIMA!
Raul Ojassaar: Cagliaril oli taas nurgalöök kasutada, ent korralikule löögile endiselt ei pääseta.
Raul Ojassaar: Gervinho viib Parma rünnakule ning pääseb päris kergelt ka löögile, meie õnneks napilt väravast mööda.
Raul Ojassaar: Parma paneb palli väravasse, aga suluseisu tõttu tühistatakse see ära!Hea tsenderdus paremalt äärelt ning Inglese lööb selle Klavanit ennetades peaga võrku, aga on seda tehes poole meetriga suluseisus.
Raul Ojassaar: Taas kena rünnak Cagliarilt, aga kauglöök Bradarićilt lendab üle värava.
Raul Ojassaar: Cagliari on mängu päris kenasti alustanud. Karistusala seest tulnud löök blokeeritakse Parma kaitsjate poolt korneriks.
Raul Ojassaar: Läksime!
Raul Ojassaar: Meeskonnad on juba platsile tulnud ning mäng saab kohe alguse!
Raul Ojassaar: Siin ka Parma algkoosseis. Tuntumatest meestest on rivis näiteks Portugali koondise kogenud keskkaitsja Bruno Alves ja elevandiluuranniklane Gervinho.https://twitter.com/1913parmacalcio/status/1043472222999007232
Raul Ojassaar: Tere päevast kõigile jalgpallisõpradele! Itaalia Serie A-s on mängupäev peagi algamas ning tänased matšid algavadki Parma ja Cagliari kohtumisega.