A-alagrupis sai üllatusliku kaotuse Manchester United, kes jäi võõrsil 0:1 alla Baselile. ManU oli kohtumise lõpuni viigis ja sellega alagrupi võidus kinni, kuid Michael Langi 89. minuti värav tõi võidu Baselile. Seega ei ole A-alagrupis veel keegi endale edasipääsu taganud.

B-alagrupis olid juba varasemalt pääsu 16 sekka taganud PSG ja Müncheni Bayern. PSG alistas seekord 7:1 Glasgow Celticu ning Bayern oli 2:1 parem Anderlechtist.

C-alagrupis tagas endale edasipääsu Londoni Chelsea, kes alistas 4:0 Qarabagi. AS Roma jäi võõrsil aga 0:2 alla Madridi Atleticole.

A-alagrupp

Moskva CSKA – Lissaboni Benfica 2:0
Basel – Manchester United 1:0
Tabeliseis: 1. Manchester United 12 punkti, 2. FC Basel 9, 3. Moskva CSKA 9, 4. Lissaboni Benfica 0.

B-alagrupp

PSG – Glasgow Celtic 7:1
Anderlecht – Müncheni Bayern 1:2
Tabeliseis: 1. PSG 15 punkti, 2. Müncheni Bayern 12, 3. Glasgow Celtic 3, 4. Anderlecht 0.

C-alagrupp

Qarabag – Londoni Chelsea 0:4
Madridi Atletico – AS Roma 2:0
Tabeliseis: 1. Londoni Chelsea 10 punkti, 2. AS Roma 8, 3. Madridi Atletico 6, 4. Qarabag 2.

D-alagrupp

Lissaboni Sporting – Piraeuse Olympiacos 2:0
Torino Juventus – FC Barcelona 0:0
Tabeliseis: 1. FC Barcelona 11 punkti, 2. Torino Juventus 8, 3. Lissaboni Sporting 7, 4. Piraeuse Olympiacos 1.

Meistrite liiga kolmapäev
Sellega on tänane mängudeõhtu läbi!
A-alagruppMoskva CSKA – Lissaboni Benfica 2:0 Basel – Manchester United 1:0B-alagruppPSG – Glasgow Celtic 7:1Anderlecht – Müncheni Bayern 1:2C-alagruppQarabag – Londoni Chelsea 0:4 Madridi Atletico – AS Roma 2:0D-alagruppLissaboni Sporting – Piraeuse Olympiacos 2:0Torino Juventus – FC Barcelona 0:0
Manchester United jääb 89. minutil võõrsil Baseli vastu 0:1 kaotusseisu. Tabamuse autoriks Michael Lang.
Kevin Gameiro viib Atletico 2:0 AS Roma vastu juhtima.
PSG ei saa kuidagi pidama. 80. minutil lööb värava Dani Alves ning PSG juhib šotlaste vastu juba 7:1!
Nüüd lööb Edinson Cavani oma tänase teise värava. PSG juhib Celticu vastu juba 6:1.
Bayern asub nüüd Anderlechti vastu uuesti juhtima. Corentin Tolisso on täpne 77. minutil.
PSG asub Celticu vastu juba 5:1 juhtima. 75. minutil saab värava kirja Marco Verratti.
Dost lööb 66. minutil oma tänase teise värava ning Sporting juhib Olympiacose vastu 3:0.
69. minutil viib Griezmann Madridi Atletico 1:0 juhtima AS Roma vastu.
Sofiane Hanni lööb 63. minutil värava ning Anderlecht viigistab Bayerni vastu seisu 1:1-le.
56. minutil katkeb Barcelona peatreeneri kannatus ning väljakule tuleb seni pingil istunud Lionel Messi. Barcelona ja Juventuse vahelises duellis on endiselt seis 0:0.
Lewandowski viib 51. minutil Müncheni Bayerni võõrsil 1:0 Anderlechti vastu juhtima.
A-alagruppMoskva CSKA – Lissaboni Benfica 2:0 (Mäng lõppenud!)Basel – Manchester United 0:0B-alagruppPSG – Glasgow Celtic 4:1Anderlecht – Müncheni Bayern 0:0C-alagruppQarabag – Londoni Chelsea 0:4 (Mäng lõppenud!)Madridi Atletico – AS Roma 0:0D-alagruppLissaboni Sporting – Piraeuse Olympiacos 2:0Torino Juventus – FC Barcelona 0:0
Sporting on koduväljakul löönud Olympiaose vastu kaks kiiret väravat ning asunud 2:0 juhtima. Tabamuste autoriteks Bas Dost 40. ja Bruno Cesar 43. minutil.
Pariisis lüüakse järjekordne värav. Seisuks 4:1 PSG kasuks teeb Kylian Mbappe.
PSG on koduväljakul mängu jooksma saanud. Nüüd lööb värava Edinson Cavani ning PSG juhib Celticu vastu 3:1.
Neymar lööb samal ajal matši 22. minutil oma õhtu teise värava ja viib PSG 2:1 Celticu vastu juhtima.
Õhtu eeldatavalt kõige põnevamas kohtumises Juventuse ja Barcelona vahel on katalaanid küll valdamas rohkem palli, kuid pingil istuva Lionel Messita ei suudeta siiski otsustavat käiku leida.
Kui PSG ja Celticu vahelises kohtumises on 20. minutiks seis 1:1, siis teistes samal ajal toimuvates matšides on skoorid veel avamata.
PSG suudab tänu Neymari 9. minuti tabamusele aga Celticu vastu seisu 1:1 peale viigistada.
Celtic asub juba 2. minutil Dembele väravast 1:0 PSG vastu juhtima.
Juventuse ja Barcelona duell algab kohe tuliselt, kui 2. minutil saab Juventuse poolelt ohtlikult löögile Douglas Costa.
Hilisõhtused kohtumised on alanud!
Üllatus FC Barcelona algkoosseisus - Lionel Messi alustab kohtumist vahetusmängijate pingilt!
Moskvas toimunud kohtumises alistab CSKA aga 2:0 Benfica.
Esimene tänane kohtumine läbi. Chelsea alistab Qarabagi 4:0 ning tagab endale pääsu kaheksandikfinaali!
Chelsea lööb Qarabagi võrku veel neljandagi palli. Tabamuse autoriks on 85. minutil Willian.
Chelsea asub 73. minuti Fabregase penaltist 3:0 juhtima.
CSKA asub Benfica vastu 2:0 juhtima. Kirja läheb Jardeli 56. minuti omavärav.
37. minutil viib Willian Chelsea juba 2:0 juhtima.
21. minutil saadab Hazard penaltipunktilt palli võrku ning Chelsea juhib 1:0!
Pöördelised sündmused Aserbaidžaanis. Kohalik Qarabag jääb 19. minutil vähemusse, kui Sadõgov teeb karistusalas Williani vastu vea ning saab punase kaardi. Lisaks määratakse Chelsea kasuks penalti!
Moskvas on skoor avatud. Kohalik CSKA asub Benfica vastu 1:0 juhtima. 13. minutil saab tabamuse kirja Georgi Štšennikov.
Mõlemas kohtumises on mängitud 10 minutit ning skoor on seni veel avamata.
Tänased kaks esimest matši on alanud!
Täna algavad kaks kohtumist juba kell 19.00. Esimestena on kavas duellid Qarabag - Chelsea ning Moskva CSKA - Lissaboni Benfica.