FC Barcelonal, kes pühendas tänase mängu hiljuti lahkunud Hollandi legendi Johan Cruyffi mälestuseks, lõppes tänasega 39-mänguline kaotusteta seeria.

Barcelona asus küll teise poolaja alguses Gerard Pique nurgalöögi ajal peaga löödud väravast juhtima, kuid juba kuus minutit hiljem Benzema viigistas. 83. minutil jäi Real teise kollase kaardi saanud Sergio Ramose eemaldamise järel vähemusse, kuid see ei takistanud Ronaldot kaks minutit hiljem võiduväravat löömast.

Barcelona juhib seitse vooru enne hooaja lõppu Hispaania liigat 76 punktiga. Madridi Atletico jääb maha kuue ja Madridi Real seitsme punktiga.

Johan Cruyffi mälestamine kohtumise eel:

Barcelona - Real Madrid 1:2 (0:0)
56. Gerard Pique - 62. Karim Benzema, 85. Cristiano Ronaldo

Algkoosseisud: Barcelona: Bravo, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Busquets, Rakitic, Iniesta, Messi, Suarez, Neymar.
Madridi Real: Navas; Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo; Kroos, Casemiro, Modric; Cristiano, Benzema, Bale.

Barcelona - Madridi Real 1:2
Täname jälgimast! Oli põnev jalgpalliõhtu!
Mäng on lõppenud Reali 2:1 võiduga!
85. minut: Ronaldo lööb 2:1! Portugallane võtab Bale`i söödu karistusalas ilusti omaks ja kõmmutab palli Barca väravasse. https://twitter.com/realmadrid/status/716358202913374209
82. minut: Ramos, kes on miskipärast ikka veel väljakul, saab lõpuks teise kollase kaardi. Real jääb vähemusse.
80. minut Bale lööb värava, kuid kohtunik ei loe seda! Alba vastu vilistatud viga oli küll imekerge, kui üldse oli.
78. minutil vahetab Real: Benzema asemele Jese.
Siin hetk, mil Benzema viigistas:
69. minutil on Ronaldo pääsemas väravavahiga üks-ühe vastu, kuid kohtunik fikseerib napi suluseisu.
62. minut: Benzema lööb 1:1! Marcelo algatatud rünnakust jõuab pall prantslaseni, kes lööb poolkäärlöögiga ilusa värava! https://twitter.com/realmadrid/status/716352559313776640
56. minut: Gerard Pique lööb nurgalöögi järel peaga 1:0 Barcelona juhtima!
54. minut: Navase sõrmeotsad päästavad Reali - Messi pealelöögi järel oli pall juba lendamas värava ülanurka..
Teine poolaeg on alanud.
Enim kõneainet pakub siiani hetk, mil Ramos sõitis Messile jalgadesse, kuid puutus enne seda õrnalt palli. Ta oleks võinud saada teise kollase, kuid ei saanud.
Avapoolaja lõpuvile on kõlanud - seis 0:0.
43. minut: Juba minut hiljem avaneb suurepärane võimalus Benzemal, kes ei suuda aga penaltipunkti juurest palli väravasse lüüa. Pall vuhiseb üle värava!
42. minut: Dani Alves kõmmutab üle värava! Ikka 0:0.
Võitlust on kõvasti ja hoiatuskaarte on jagatud juba neli (Suarez, Macherano, Ramos, Carvajal).
29. minut: Ohtlik karistuslöök Realile - Ronaldo lööb üle.
25. minutil on Ronaldol ja Bale`il võimalused, kuid võimaluseks need jäävadki.
20. minutil päästab Navas Reali, tõrjudes Rakitici löögi. Barcelona on selgelt domineerivam pool.
Hetk, mil Ramos sai Suarezile tehtud vea eest kollase.
9. minut: Suarezil hiilgav võimalus, kuid ta ei suuda seda värava eest realiseerida!