Sportsmaili teatel on praeguseks juba kaks Premier League'i klubi andnud enda töötajatele vastava teatise. Ideaalse stsenaariumi korral saaks mängudega jätkata aga juba 6. juunil.

Samal ajal jagatakse infot ka treeningutele naasmise kohta. Väidetavalt on siinkohal klubidel rohkem sõnaõigust ning harjutuskordadega saab taasalustada vastavalt klubi võimalustele. Üldine soovitus on, et treenignutele võiks naasta mai keskpaigas.

Sportsmaili teatel on üks Premier League'i klubi treeningutele naasmas 8. mail ning teine 11. mail.

Väidetavalt saavad Premier League'i klubid selle nädala lõpus valitsuselt juhised, kuidas ja milliste reeglite järgi võib treeningutega jätkata.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!