Premier League'i hooaeg jäi pooleli olukorras, kus Liverpoolil jäi pidamata veel üheksa kohtumist. Teisel kohal olevat Manchester Cityt't edestatakse 25 punktiga. Seejuures on ManCity'l üks kohtumine vähem peetud.

Euroopa Jalgpalli Liidu UEFA presidendi Aleksander Ceferini sõnul peaks Liverpool igal juhul tiitli saama, kuid Mane mõistaks, kui hooaeg lihtsalt tühistatakse. Seejuures tasub mainida, et Liverpool krooniti viimati Inglismaa meistriks 30 aastat tagasi.

„Armastan oma tööd ja armastan jalgpalli. Tahan võita väljakul,“ teatas Mane talkSPORT-i vahendusel Rakuten TV-le. „Tahan võita mänge ja tahan võita karikaid. Mõistan kõiki otsuseid, mis praeguses olukorras lõpuks vastu võetakse.“

„Praegune olukord on Liverpooli jaoks keeruline, kuid see on miljonite inimeste jaoks veelgi keerulisem. Paljud inimesed on kaotanud perekonnaliikmeid ja on väga keerulises olukorras. Minu unistus on võita aga sel aastal tiitel,“ lisas Mane. „Kui asjad nii ei lähe, siis ma lepin sellega. See on osa elust. Loodetavasti võidame ka järgmisel hooajal.“

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!