Laupäeval avaldas 24-aastane jalgpallur video, kus palus inimestel koroonaviiruse leviku tõkestamise nimel koju jääda ja järgida kõiki sotsiaalse eraldatuse põhimõtteid.

Samal õhtul läks Grealish siiski kodust välja ja mitte poodi piima ostma, vaid peole, mille korraldajaks oli naabrite teatel tema tiimikaaslane Ross McCormack.

"Pidu käis öö läbi. Lärm oli talumatu. Kella kaheksa paiku hommikul saabus korraks vaikus, kuni kostus suuri kokkupõrkeid. Need kajasid läbi mitme korteri," rääkis McCormacki naaber The Sunile.

Õue minnes selgus, et Grealish oli oma Range Roveriga sõitnud otsa kolmele autole. Enne politsei saabumist jõudis jalgpallur põgeneda.

Esmaspäeva õhtul esines Grealish vabandusega ja teatas, et sai klubilt karistada.

"Tean, et käsil on keeruline aeg, kus inimesed on pikalt oma korterites istunud. Sain sõbralt kutse talle külla minna ja lolli peaga nõustusingi. Tahan, et keegi ei teeks sama viga, mida mina. Palun kõikidel inimestel kodus püsida. Tean kindlalt, et mina püsingi nüüd lähemal ajal kodus," ütles ta.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!