Mänguskoori avas 29. minutil Adam Lallana. Edu suurendas 60. minutil Divock Origi, kaheksa minutit hiljem sai Lallana oma nimele teisegi värava. Belgia koondislane Origi on Liverpooli eest võrku sahistanud viies mängus järjest.

Klavan võttis algkoosseisus hüppeliigesega kimpus oleva Joel Matipi koha ning oli igati ülesannete kõrgusel. Mängu ajal sotsiaalmeedias sõna võtnud Liverpooli fännid avaldasid lootust, et eestlane pääseb algrivistusse ka tuleval esmaspäeval, kui Liverpool kohtub võõral väljakul linnarivaali Evertoniga.

Teise olulise muudatusena istutas Liverpooli peatreener Jürgen Klopp pingile oma kaasmaalasest väravavahi Loris Kariuse, kelle asemel kaitses puuri belglane Simon Mignolet.

Võit tõstis Liverpooli liigatabelis teiseks, Arsenalist mööda. Tabeliliidrina jätkab 40 punkti kogunud Londoni Chelsea, kas sai võõrsil 1:0 võidu Sunderlandi üle. Liverpoolil ja Arsenalil on 34 silma.

Middlesbrough - Liverpool
Mäng läbi! Liverpoolile 3:0 võit ja liigatabelis teine koht, Arsenalist löödud väravate arvuga mööda. Mõlemal on 34 silma, Chelsea juhib 40 punktiga.
Vigastada saanud Origi asemel tuleb väljakule Premier League'i debüüti tegev 18-aastane Trent Alexander-Arnold.
Liverpooli teine vahetus: 87. minutil saab mängu 19-aastane poolkaitsja Oviemuno Ejaria, kes saadab puhkama Georginio Wijnaldumi.
Liverpool teeb 82. minutil esimese vahetuse: Lallana puhkama, Lucas Leiva sisse.
Middlesbrough teeb 77. minutil ründeliinis vahetuse: Alvaro Negredo välja, šotlane Jordan Rhodes sisse.
3:0! Adam Lallana lööb 69. minutil oma teise värava ja Middlesbrough näib olevat murtud!
VÄRAV! Divock Origi suurendab Liverpooli eduseisu 2:0-le. Belglane on jala valgeks saanud viies mängus järjest! https://twitter.com/MerseysideReds3/status/809142233307971584
Middlesbrough tegi 56. minutil kaks vahetust korraga: Viktor Fischer ja Adam Clayton välja, Stewart Downing ja Grant Leadbitter sisse.
49. minut: Firmino pealöök värava ees jääb nõrgaks ja ebatäpseks.
Teine poolaeg on alanud. Meeskonnad vahetusi pole teinud.
Palju kriitikat on avapoolajal saanud Jordan Henderson, kes ise pidevalt palli Lovrenile ja Klavanile tagasi söödab, aga kui talle mänguvahend usaldatakse, siis kaotab ta selle liigagi tihti. https://twitter.com/scousepaul10/status/809134824405475329
Esimene poolaeg läbi! Liverpool läheb 1:0 eduseisul puhkama.
43. minut: Mane pealelöök läheb posti! 2:0 oli poolaja lõpus lähedal.
39. minutil väga ohtlik rünnak Middlesbrough'l. Vasakul äärel mängis Traore üle ka Klavani. Forshaw lõpetab rünnaku pealelöögiga, mille Mignolet tõrjub nurgalöögiks.
Klavan on avapoolajal keskväljal teinud juba kaks viga. Küllap on see ka kohtunikul meeles. https://twitter.com/TheVolanteRole/status/809132118517366786
Ilusa tsenderduse tegi paremkaitsja Nathaniel Clyne, Lallana põrutas hoo pealt peaga. Endisel Barca puurilukul Victor Valdesil ei jäänud mingit võimalust pallini ulatuda.
VÄRAV! Adam Lallana viib Liverpooli 1:0 juhtima!
21. minut: Middlesbrough' ründaja Fischer mängis Liverpooli trahvikastis kaks meest üle, kuni Klavan viimase kaitsjana ohtliku olukorra ära hoidis. Tubli töö! Saab fännidelt kiita ka. https://twitter.com/Ashish_LFC/status/809127617114742784
Mane kukub minut hiljem uuesti, nõudes vastaste karistusalas penaltit. Vile siiski vaikib.
18. minut: Mane libastub ja lubab Middlesbrough mehe Fabio mängu esimese pealelöögini, mille Mignolet kindlalt püüab.
Telepilt näitas, kuidas pingile jäetud väravavaht Karius peatreener Kloppi kukalt pilguga puuris. https://twitter.com/MartellPoohdini/status/809123739451461633
5. minutil teenis esimese nurgalöögi ka Liverpool, aga seegi luhtus kiiresti.
Middlesbrough teenis juba esimesel minutil nurgalöögi, mis neil siiski ebaõnnestus.
Mäng on alanud!
Teiste arvates on jällegi Lovren - Klavan keskkaitses üks eeldusi õuduste õhtuks. Suur muutus on seegi, et Kariuse asemel alustab väravas Mignolet. https://twitter.com/Fussball_Kevin/status/809117734512500736