Liverpool asus kohtumist juhtima 76. minutil Divock Origi väravast, lõppseisu vormistas viis minutit hiljem vaid 17-aastane Ben Woodburn, kelle jaoks oli tegu debüütväravaga täiskasvanute seas. Ühtlasi sai temast aegade noorim Liverpooli särgis värava löönud mängija.

Olgugi, et Liverpool tegi nullimängu, oli kodumeeskonna kaitse tegelikult kogu kohtumise vältel kaootiline. Palju tuli sisse nii individuaalseid eksimusi kui ka meeskondlikku ebakõla, mida Inglise tugevuselt teises sarjas mängiv Leeds lihtsalt realiseerida ei suutnud. Ka kuuajalise vahe järel algkoosseisu kuulunud Klavan oli Anfieldil üsna ebakindel.

Liverpool mängis enamjaolt teise koosseisuga, põhimeestest kuulusid algrivistusse vaid Emre Can, Georgino Wijnaldum ja Sadio Mane.

Liigakarika tänased ja homsed mängud leiad siit.

Liverpool - Leeds United
Läbi! Liverpool võidab Origi ja Woodburni väravatest 2:0 Leedsi ja edeneb nelja parema sekka.
Tuleb tunnistada, et kuigi mäng saab peagi läbi ja Liverpool on tegemas nullimängu, siis tegelikult kodumeeskonna kaitse on olnud kogu 90 minuti jooksul kaootiline. Palju on tulnud sisse nii individuaalseid eksimusi kui ka meeskondlikku ebakõla.
83. minut: Leeds lööb värava, aga suluseisust. Jääb lugemata.
81. minut: 17-aastane Ben Woodburn jääb värava lähisele üsna vabaks ja suunab palli ristnurka! Tegu on noore mehe esimese tabamusega Liverpooli särgis ning ta tähistab seda vääriliselt.
76. minut: 1:0 Liverpooool! Arnold annab hea tsenderduse paremalt äärelt ja Origi saab jala vahele, suunates palli kenasti võrku!
72. minut: Wijnaldum pääseb äärelt kenasti läbi ja lööb peale, kuid pall põrkub postist tagasi! Liverpooli parim võimalus.
Ka Hull City ja Newcastle Unitedi mängus on hetkeseisuga ootamas ees lisaaeg, seis samuti 0:0.
Liverpool teeb esimese vahetuse: Stewart lahkub väljakult, teda asendab äsja klubi eest debüüdi teinud 17-aastane Ben Woodburn.
66. minut: Taas eksib Liverpool palli liigutamisel lubamatult ning Roofe lastakse ohtlikult löögile. Meie õnneks seekord tulemuseta.
65. minut: Leeds on jätkuvalt mängus täiesti sees - Klavan klaarib olukorra nurgalöögiks.
59. minut: Lucas lõikab palli keskväljal vahelt ja purjetab ise kuni vastaste karistusalasse. Sööt Canile, kelle löök jääb pehmeks.
53. minut: Leeds lööb posti! Liverpool kaotab oma karistusala lähistel palli ning Roofe lööb kohe peale, kuid posti... Mängu parim võimalus.
Liverpoolil tekib kohe teise poolaja alguses hea šanss, kuid liiga kauaks jäädakse karistusalasse õiget momenti ootama ning võimalus luhtub.
Teine poolaeg on alanud.
45. minut: Liverpoolil on poolaja viimastel hetkedel veel hea võimalus, kuid vastaste väravavaht saab teravale söödule jaole.
Poolaeg, 0:0.
Klavaninho: Keegi live linki saab jagada?
Mäng on üsna lahtine, kuid samas häid momente napib. Leidub õnneks siiski ka neid, kes Klavanit kiidavad. https://twitter.com/canwegoagain/status/803697688260714496
33. minut: Emre Canil ei jää palju puudu, et Leedsi lohakas tagasisööt väravaks vormistada - löök läheb siiski mööda.
Leeds teeb vigastuse tõttu juba esimese vahetuse: O'Kane välja ja Phillips sisse.
26. minut: Leedsi tsenderdus on ohtlik ja Mignolet väljatulek ebaõnnestub, kuid Liverpooli kaitsjad klaarivad olukorra.
12. minut: Liverpool mängib hea palli värava alla ning Wijnaldum saab ka kenasti löögile, kuid Leedsi väravavaht Marco Silvestri teeb suurepärase tõrje.
4. minut: Leeds pääseb ohtlikult löögile, kuid Mignolet teeb tõrje ja päästab kodumeeskonna halvimast.
Mängu eel mälestati lennuõnnetuses hukkunud Chapecoense meeskonna liikmeid.