Kodumeeskond avas mänguskoori juba teisel minutil, kui Liverpool kaotas oma väljakupoolel palli ning Burnley leidis sööduga Sam Vokesi, kes lõi karistusala joonelt keskkaitsjate Klavani ja Dejan Lovreni vahelt palli võrku.

Kuigi Liverpool valdas avapoolajal palli koguni 78%, ühtegi üliohtlikku olukorda nad luua ei suutnud ning hoopis Burnley jõudis 37. minutil uuesti sihile. Andre Gray värava puhul jääb osa süüst ka Klavanile, kes jäi esmalt keskväljal palli pärast võideldes kaotajaks ning kuigi jõudis karistusalasse tagasi, ei suutnud Gray lööki enam takistada.

Kui Burnely kaotas avavoorus koduväljakul Swansea City`le 0:1, siis Liverpool alustas hooaega 4:3 võiduga Londonis Arsenali vastu.

Klavan tegi täna sarnaselt avakohtumisele kaasa kõik 90 minutit.

Burnley - Liverpool 2:0
Chelsea on pööranud Watfordi vastu 0:1 kaotusseisu 2:1 eduks.
Grujic loob kohe Liverpooli mängu ohtlikuima olukorra, ent Heaton on taas tasemel. Ikka 0:2...https://twitter.com/LFC/status/767022264328028160
Põnev seis on ka Watfordis, kus kodumeeskond juhib 75. minutil Chelsea vastu 1:0.
Fännid imestavad, et kuigi Liverpool on vallanud palli ligi 80%, pole loodud ühtegi kindlalt väravavõimalust. https://twitter.com/FootyHipstar/status/767019593286225924
57. minut: Coutinho sihik on täna paigast ära. Ta pääseb nurgalöögi järel karistusala joonelt löögile, kuid täiesti mööda.
Liverpool surub kõvasti, et seis püsib muutumatu. Inglismaa koondislane Heaton näitas Burnley väravas taas klassi, tõrjudes Firmino võimsa kauglöögi.  https://twitter.com/LFC/status/767015421102923776
Avapoolaja statistika, välja arvatud väravad, olid selgelt Liverpooli kasuks... https://twitter.com/Black_Hawk_AvFc/status/767011720900517888
Teine poolaeg on alanud.
Avapoolaeg on lõppenud. Liverpool valdas küll rohkem palli, kuid ühtegi kindlat väravamomenti ei suudetud luua ning Burnley juhib 2:0.
Oi-oi! Burnley lööb 37. minutil 2:0! Klavan oli üks neist meestest, kes jääb keskväljal kaotajaks ning Burnley pääseb kontrarünnakusse. Klavan jõuab veel karistusalasse tagasi, kuid Andre Gray lööb eestlase nina alt teise palli võrku.
21. minut: Lallana pealelöök Burnley puurivahi Tom Heatoni jaoks probleeme ei tekita.
11. minut: Coutinho proovib karistusala lähistelt kauglööki, ent pall vuhiseb üle värava.
Burnley lööb juba teisel minutil 1:0! Liverpool kaotab oma väljakupoolel palli ning Burnley leiab sööduga Sam Vokesi, kes lööb karistusala joonelt Klavani ja Lovreni vahelt palli võrku!