Eestlased jäetakse igaks juhuks ööseks haiglasse arstide jälgimise alla.

Virves kinnitas Delfile, et kuigi mingeid terviseprobleeme ei avastatud, jääb ta ööseks haiglasse. Hetkel ta rohkem kommenteerida ei saanud.

Õnnetus juhtus seitsmendal kiiruskatsel. Virves hoidis enne katkestamist oma klassis teist kohta.

Virves tegi hiljem postituse Facebooki, kus ütles: "Kõigepealt suur tänu kõigile kes muretsete ja huvi tunnete! Sander sai haiglast välja ja temaga on kõik okei õnneks. Minu uuringud olid ka korras aga kere on haige, sest viimseni ei olnud ma valmis kokkupõrkeks. Sisekurvist tõstis kivi meil ühe külje õhku ja tundus tavaline moment olevat. Maandusime ratastele aga juhtus see, et vasak esiratas maandus veidi kraavi või selle pervele ja edasi kiskus juba meid kraavi edasi kuni ette jäi puu. Algul tundus lihtsalt, et tõmbas veidi hinge kinni aga kui autost välja tulin siis sain aru, et alaseljas valu ja jalad võttis korra alt ära. Seepärast otsustati katse seisma jätta ja kiirabiga meid kontrolli viia. Mina pean aga ööseks jääma haiglasse järelvalve alla ja homme loodame juba koju saada. Veelkord, tänud kõigile ja rallime varsti jälle!"

Kõigepealt suur tänu kõigile kes muretsete ja huvi tunnete! 🙏 Sander sai haiglast välja ja temaga on kõik okei õnneks....

Posted by Robert Virves on Laupäev, 26. September 2020

Vabandame video kehva kvaliteedi pärast!