Reedel sai esmakordselt Kosaki meeskonna ridades võistelnud Kullas (Husqvarna) Chemnitzis enda grupi poolfinaalis sakslase Dominique Thury (Husqvarna) ja ameeriklase Matthew Baylissi (Honda) järel kolmanda koha ning kindlustas sellega pääsu õhtusesse finaali. Sõidu võitis kindlalt ameeriklane Tyler Bowers (Kawasaki), kellele järgnesid prantslased Charles Lefrancois (Suzuki) ja Sullivan Jaulin (KTM), Kullas oli kuues.

Eile peetud poolfinaalis näitas Kullas samuti head minekut ja sai enda grupis prantslase Borris Maillard (Suzuki) järel teise koha. Kullase hoog jätkus ka finaalis, kui esimesena lõpetanud Bowersile järgnesid Kullas ja Maillard.

"Chemnitzi rada oli reedel mõnes kohas veidi ohtlik, paljud sõitjad kukkusid. Laupäevaks tehti need osad leebemaks ja kõik läks hästi. Rajal olid suured hüpped ja ka üks liivalõik, kus ma tundsin end väga hästi. Rahvast oli Saksamaale omaselt palju ning väga mõnus võistlus oli. Mulle isiklikult algas nädalavahetus raskelt, kuna tegemist oli uue meeskonna ja tsikliga, mistõttu algus oli veidi jäik ja reedel pidin läbi lohutussõidu õhtusesse põhivõistlusesse sõitma, mis aga õnnestus hästi. Poolfinaalis sain küll kehva stardi ja olin viimaste seas, kuid suutsin end ikkagi kolmandaks sõita. Finaalis oli algus samalaadne ja enamus sõidust võitlesin keskmises pundis, kus ise sõitsin mööda ja ka minust mööduti ning lõpus olin kuues. Tulemusega jäin rahule," rääkis Kullas. "Laupäeva hommik algas hästi, sain ajasõidus kolmanda tulemuse ja otse õhtusele võistlusele, kus poolfinaalis olin seekord teine. Finaalis sain hea lähte ning tulin avaringilt neljandana ja siis mõni ring hiljem tõusin kolmandaks ning seejärel juba teiseks ja hoidsin kohta lõpuni. Kahe päeva tulemusena olin kolmas, seega jäin oma tulemusega väga rahule ning meeskond oli samuti õnnelik, kuna lisaks minule tõid tiimi teised sõitjad veel ära mõne poodiumikoha."

Peale kahte etappi on kindel liider Bowers (86 punkti), kellele järgnevad Thury 59 ja avaetapil mõlemad sõidud võitnud prantslane, kuid Chemnitzist puudunud Cedric Soubeyras (Suzuki) 54 punktiga. Ainult ühel etapil osalenud Kullas platseerub 39 punktiga 12. kohal.

ADAC SX Cup sarja viimane osavõistlus sõidetakse 12.-14. jaanuarini Dortmundis, Kullas on seal Kosaki ridades stardis.