Kõige kiiremas Monster Energy MX1 klassis võitis mõlemad sõidud kindlalt Tanel Leok (Husqvarna, Sõmerpalu MK), kes oli kiireim juba kvalifikatsioonis. Avasõidus oli tema peamiseks konkurendiks lätlane Toms Macuks (KTM), kes juhtis alguses sõitu, kuid pidi hiljem Leoki ja teiseks tõusnud Gert Krestinovi (Honda, Motoextreme) järel kolmanda kohaga leppima. Teises sõidus oli Leoki peamiseks konkurendiks avasõidus teiselt kohalt kukkumise tulemusena katkestanud Priit Rätsep (Honda, PMC Addinol Honda Racing), kellest Leok möödus viiendal ringil. Kolmandaks tuli Macuks, kes heitles Krestinoviga, kuid too suretas sõidu teises pooles tsikli välja ja kaotas väärtuslikke sekundeid. Lõpujoonel eraldas noori mehi ainult 0,3 sekundit.
Kahe sõidu kokkuvõttes kogus Leok maksimaalsed 50 punkti, teiseks tuli Macuks ja kolmandaks Krestinov (mõlemad 40 p). Päeva lõpuks mahtusid veel esikuuikusse Andero Lusbo (Yamaha, Kagu MK, 33 p), venelane Viatšeslav Golovkin (KTM, 29 p) ja Erki Kahro (Honda, Estonian Express Racing Team, 27 p).

MX2 klassis läks Leokil veidi kergemini, kui ta pääses kummaski sõidus kiirelt esimeseks ning esikohta kordagi ei loovutanud. Esimeses sõidus järgnesid talle pikalt teisel kohal sõitnud, kuid siis korra kukkunud ning kolmandaks langenud onupoeg Aigar Leok (Yamaha, Sõmerpalu MK) ning lätlane Kristers Drevinskis (KTM). Teises sõidus olid teine ja kolmas taas Aigar Leok ja Drevinskis. Päeva üllataja oli aga eelmisel aastal juunioride 85cc MM-hõbe Meico Vettik (KTM, KTM Racing Estonia), kes debüteeris "suurte meeste" seas ning oli seal avasõidus seitsmes ning võitis teise sõidu stardi ning lõpetas sõidu neljandana. Kokkuvõttes kuulus talle viies koht. Esikolmik oli seega Tanel Leok (50 p), Aigar Leok (22 p) ja Drevinskis (40 p), kellele järgnesid Kristjan Rätsep (Honda, PMC Addinol Honda Racing, 34 p), Vettik (32 p) ja lätlane Arnolds Snikers (Yamaha, 30 p).

Noorte 125cc klassis võitis etapi Andreas Hiiemägi (Husqvarna, Kose AMK), kes oli avasõidus teine, kuid võitis kindlalt viimase. Talle järgnesid esimese sõidu võitnud, kuid teises neljanda kohaga leppima pidanud lätlane Rainers Žuks (Husqvarna) ning sõidud kolmandana lõpetanud Jörgen-Matthias Talviku (Yamaha, Pärnu MK), kes teises sõidus alistas Žuksi alles sõidu lõpuosas.

Veteranides ei leidunud vastast lätlasele Leons Kozlovskisele (Husqvarna), kes võttis kummastki sõidust kindlad võidud. Päeva lõpuks astus poodiumi teisele astmele tema kaasmaalane Mareks Lavrovs (Yamaha), kes oli avasõidus neljas, kuid viimases teine. Eestlaste au päästis kolmanda koha saanud Reio Engman (Yamaha, Lääne MK), tema oli esimeses sõidus kolmas ja viimases viies. Kozlovskisele ainsana tempos vastu saanud Heigo Lauren (Yamaha, Yamamoto RC) sai küll esimeses sõidus teise koha, kuid kukkus viimases sõidus teiselt kohalt ning pidi sõidu katkestama.

50stel võttis Pärnust maksimumpunktid Enrico Peilman (KTM, RedMoto Racing), teiseks tuli tänu teisele sõidule avasõidu kolmas poiss lätlane Jekabs Kubulins (KTM) ning poodiumi madalaimale astmele tõusis Karl Teesalu (KTM, RedMoto Racing). Tema oli küll esimeses sõidus teine, kuid pidi viimases Kubulinsi paremust tunnistama.

Päeva lõpetas traditsiooniline "Pärnu Kuningas" superfinaalsõit, kuhu startisid MX1 ja MX2 klasside parimad sõitjad. Ka seal ei leidunud vastast Tanel Leokile, kes võttis kindla võidu ja seda Pärnus juba kuuendat korda. Teisele kohale heitlesid alguses Leokile veidi survet avaldanud Macuks ja Krestinov, kuid viimane tegi väikese vea ning lätlane pääses taas enne eestlast üle lõpujoone.