Kogu kohtumise tagaajaja rollis olnud Žalgiris vähendas neljanda veerandi alguses vahe kolmele silmale (57:60), kuid rohkem Venemaa klubile ohtlikult lähedale ei pääsenud. CSKA juhtis kolmanda veerandi algul kõige rohkem 18 punktiga.

Mike James viskas võitjate parimana 21 punkti, Tornike Shengelia kogus 18 punkti ja 7 lauda, Nikola Milutinov tegi kaksikduubli 10 punkti ja 14 lauapalliga, 17 punkti lisas Darrun Hilliard. Žalgirise parim oli Marius Grigonis 16 punktiga, Thomas Walkup lisas 14 ning Nigel Hayes ja Lukas Lekavicius mõlemad 11 punkti.

Teistes tänastes mängudes alistas Müncheni Bayern kodus Peterburi Zeniti 82:80 (13:19, 19:21, 24:16, 26:24) ning Ateena Panathinaikos oli kindlalt üle Villeurbanne'i ASVEL-ist 88:71 (25:21, 20:21, 25:18, 18:11).

Edasi on lükatud täna viimasena kavas olnud Madridi Reali ja Belgradi Crvena zvezda kohtumine, sest Crvena zvezda ei saanud erakordselt halbade ilmaolude tõttu Madridi lennujaamas maanduda. Euroliiga teatas täna oma kodulehel, et sellele mängule otsitakse uut kuupäeva.

Tabeliseis:

Standings provided by SofaScore LiveScore

Euroliiga korvpalliõhtu 13.01
Panathinaikos alistas ASVEL-i kindlalt 88:71.
Bayern võitis viimased kaks veerandit Zeniti vastu 24:16 ja 26:24 ning kogu kohtumise 82:80.Veel 1.39 enne lõppu oli Zenit punktiga peal 75:74, aga Vladimir Lucici vabavisked viisid Bayerni 76:75 ette. Rohkem Bayern eduseisu käest ei andnud. Mängu viimaseks korviks jäi Kevin Pangosi (Zenit) kolmene. 12 sekundit enne lõppu tabas Paul Zipser vasbavisked, millest Bayern kasvatas vahe 82:77-le. Bayerni suurimad punktitoojad olid 17 punktiga Wade Baldwin IV ning 15 silma kirja saanud Lucic ja Jalen Reynolds, Zeniti parimana kogus Arturas Gudaitis 22 punkti, Pangose arvele kanti 17 silma.
Bayern võitis kolmanda veerandi numbriliselt 24:16 ning viimast veerandit alustatakse 56:56 viigiseisult.
Ateenas lõppes poolaeg Panathinaikose 45:42 juhtimisel. Nemanja Nedovic on Panathinaikose parimana visanud 18 punkti, ASVEL-il on Norris Cole'il kirjas 13 silma. https://twitter.com/EuroLeague/status/1349442701087936513
Panathinaikos võitis ASVEL-i vastu avaveerandi 25:21.
Münchenis mindi poolajapausile Zeniti 40:32 juhtimisel.
Peterburi Zenit võitis võõrsil Bayerni vastu esimese veerandaja 19:13.
Tehtud! CSKA võidab kohtumise 83:73 ja lõpetab Žalgirise kuuemängulise võiduseeria.
30 sekundit mängida, CSKA võit on juba kindel.
Lekaviciuselt kolmene, Žalgiris vähendab kaotusseisu 67:75-le. CSKA võtab 2.37 enne lõppu aja maha.
2.56 mängida, CSKA juhtimas 75:64.
Shengelia vabavisete järel 4.43 enne lõppu CSKA juhtimas 72:62.
Grigonise kolmesest vähendas Žalgiris vahe taas 8 punktile - 62:70.
5.49 mängida ja vahe jälle 11 punkti - 68:57 CSKA-le.
Hilliardi kahene kasvatab CSKA edu 62:57-le.
Lekaviciuselt kaks punkti juurde - 57:60! (8.32 mängida).
Nigel Hayesi kolmene ja seis 55:60!
Lekaviciuse vabavisetest vähendab Žalgiris kolmanda veerandi lõpuks kaotusseisu 52:60-le.
2.37 kolmanda veerandi lõpuni, CSKA juhtimas 56:44.
Pool kolmandast veerandist mängitud, CSKA edu on 54:39.
CSKA võitis poolaja Žalgirise vastu 45:32 (18:11, 27:21). Hillard on CSKA parim 12 punktiga, Walkub Žalgirise resultatiivseim 9 silmaga.
Grigonise kolmene pakub Žalgirisele veidi leevendust, CSKA ees 29:21.
5 minutit esimest poolaega mängida, CSKA edu on juba 27:16.
CSKA lõpetab veerandaja 6:0 spurdiga ning võidab veerandi 18:11.
Seisult 0:8 on Žalgiris teinud 11:4 vahespurdi. Neli minutit mängida, CSKA ees 12:11.
10:6 Hayes paneb teise kolmese otsa.
8:3 Milaknise kolmene avab ka Žalgirise punktiarve.
7.45 avaveerandit mängida ja CSKA juba 6:0 ees.
Mäng on alanud!
CSKA algviisik: Mike James, Darrun Hilliard, Tornike Shengelia, Nikola Milutinov, Nikita KurbanovŽalgirise algviisik: Thomas Walkup, Nigel Hayes, Arturas Milaknis, Marius Grigonis, Joffrey Lauvergne
Moskvas on algamas meeskondade tutvustus.