Päeva esimeses mängus sai magusa võidu Valencia, alistades võõrsil 90:86 Istanbuli Fenerbahce. Hispaania klubi kallutas mängu enda kasuks kolmanda veerandajaga, mis võideti 31:22.

Euroliigas viimased neli mängu kaotanud Panathinaikos oli koduväljakul 83:76 parem Müncheni Bayernist.

Kreeka klubi poolelt viskas Nemanja Nedovic 17 punkti, Howard Sant-Roos lisas 14 ja Georgios Papagiannis ning Ioannis Papapetrou 12 silma. Üleplatsimehena viskas Bayerni täht Vladimir Lucic 20 punkti.

Korraliku üllatuse valmistas Villeurbanne'i ASVEL, alistades 80:68 tabeliliidri FC Barcelona.

Barcelonale oli see kaheksa võidu kõrvale teiseks kaotuseks. ASVEL sai samal ajal teise võidu, kaotusi on neil kokku kuus.

Standings provided by SofaScore LiveScore
KORVPALLI EUROLIIGA (27.11)
Sellega tänaseks ka lõpetame. Head õhtut!
Läbi! ASVEL võidabki mängu 80:68. David Lighty tõi 17, Norris Cole 14 punkti. Barcelonast jõudsid kahekohalise punktiarvuni Nikola Mirotic (14) ja Nick Calathes (12).
Prantsusmaa klubi edu viimase veerandi eel on turvaline (80:66).
Norris Cole kasvatab eduseisu 77:63 peale!
4 minutit normaalaja lõpuni. Võõrustajate edu juba 75:59.
Amine Noua tababa kolmese, ASVEL juhib 70:57. 7 minutit jääb normaalaja lõpuni.
ASVEL juhib kolme veerandi järel 65:53. Kas Barcelona suudab veel mängu muutust tuua?
Brandon Davies (Barcelona) tabab kaks vabaviset ja vähendab vahe 51:65 peale.
David Lighty tabab kolmese ja viib ASVEL-i juba 61:47 ette!
Mis toimub aga Prantsusmaal? ASVEL juhib kolmanda veerandi keskel Barceloant 55:46.
Läbi! Panathinaikos saab lõpuks kirja võidu numbritega 83:76. Kreeka klubi lõpetab seega Euroliigas neljamängulise võiduta seeria.
Panathinaikos juhib neli minutit enne normaalaja lõppu Bayernit 72:68.
ASVEL võitis poolaja Barcelona vastu 45:36! ASVEL-i poolelt on Allerik Freeman visanud 9, Norris Cole 7 punkti. Barcelona särgis on ainsana suutnud kuus punkti täis visata Rolands Smits.
Panathinaikose edu kahanes kolmanda veerandiga kolme punkti võrra. Kreeka klubi juhib viimase 10 minuti eel Bayerni vastu 60:54.
Head mängu on tegemas aga ASVEL! Avaveerand võideti Barcelona vastu 25:19.
Panathinaikos suutis teisel veerandil edu hoida, poolajaks juhivad nad Bayerni vastu 44:35.
Kohe algab ka viimane mäng ASVEL-i ja Barcelona vahel"!
Valencia resultatiivseimaks kerkis Sam van Rossom 20 silmaga, Derrick Williams ja Klemen Prepelic toetaisd teda 13 punktiga. Fenerbahce suurimad punktitoojad olid Dyshawn Pierre (18), Ali Muhammed (16), Lorenzo Brown (15) ja Danilo Barthel (14).https://twitter.com/EuroLeague/status/1332406163829354503
Panathinaikos võitis avaveerandil Bayerni 18:13.
Läbi! Valencia saabki lõpuks magusa võidu kätte, alistades Fenerbahce 90:86.
Valencia juhib 2 minutit enne normaalaja lõppu 82:79.
Valencia on viimasel veerandil jätkanud heas hoos, viis minutit enne normaalaja lõppu juhivad külalised Fenerbahce vastu 76:75.
Valencia viskas kolmanda veerandiga 26 punkti ja suutis kaotusseisu Fenerbahce vastu vähendada viiepunktiliseks (59:64), korra jõuti ka viigini.
Kell 21 algab kohtumine Panathinaikose ja Bayerni vahel. Kreeka klubi loodab lõpetada neljamängulist võiduseeriat, Bayern jahib hooaja kaheksandat võitu.
Ali Muhammed ja Dyshawn Pierre on Fenerbahce poolelt visanud 10 punkti. Valencia poolelt on ainsana jõudnud kümne silmani Derrick Williams.
Fenerbahce kasvatab poolajaks edu 43:33 peale.
Fenerbahce võitis avaveerandi Valencia vastu 17:16.
Fenerbahce ja Valencia vaheline matš on alanud!
Tervist, korvpallisõbrad! Juba peagi algab päeva esimene mäng Fenerbahce ja Valencia vahel.