Korvpalliajakirjanik Donatas Urbonas teatab Twitteris, et Žalgirise lähenevad Leedu meistriliiga kohtumised lükatakse edasi. Veel ei ole teada, mis saab järgmisel reedel toimuvast Euroliiga kohtumisest Madridi Realiga.

Jokubaitise positiivne proov sai kinnitust reedel pärast Prantsusmaalt Euroliiga mängult naasmist. Kõik teised Villeurbanne'is käinud mängijad olid negatiivsed.

Leedu Delfi kirjutab, et Jokubaitis tundis end Prantsusmaal halvasti ning ta eraldati koheselt meeskonnast. Mängujärgsel päeval reisis ta meeskonnast eraldi ja istus tšarterlennukis teistest tiimiliikmetest 10 meetri kaugusel. Ka Vilniuse lennujamaast olevat ta eraldi Kaunasesse sõitnud.

Hetkel olevat Jokubaitise enesetunne hea. Laupäeval tal palavikku pole mõõdetud.

Ülejäänud meeskonda testitakse uuesti lähipäevadel, mil selgub ka meeskonna edasine saatus. Ära jäävad pühapäevane mäng Klaipedaga ja teisipäevane kohtumine Pasvalysega. Mõlemad matšid pidid toimuma Žalgirise koduväljakul.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!