Oma sotsiaalmeediakontodel inimestele trenni- ja tervisenippe jagav 32-aastane Kiss teatas, et saab igal hommikul oma poiss-sõbralt seemnevedelikku, segab selle smuuti sisse ja joob seda igapäevaselt. Ta usub, et sperma on täis C- ja A-vitamiini, kaltsiumi ja magneesiumi.

"Kutsun üles kõiki inimesi koroonaviiruse pandeemia ajal seda meetodit kasutama," ütleb ta. Samuti kasutab Kiss seemnevedelikku nahakreemi asemel.

"Selle puhtus on suurepärane. Mul pole juba aastaid palavikku olnud. Ma ei mäleta täpselt, kui palju, sest ma pole ammu haige olnud. See on sellepärast, et ma elan tervislikult, teen trenni ja joon regulaarselt spermat. Kui inimesed oleksid selle kasulikkusest paremini informeeritud, võiks see olla väga väärtuslik," vahendab soomlaste Iltalehti imeravimist vaimustusse sattunud naise sõnu.

Suurbritannia tervishoiuametnikud on Kissi väljaütlemise pärast mures ning kutsuvad inimesi üles usaldama ikka traditsioonilist meditsiini.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!