Spordiaasta hakkas alles hoogu sisse saama, kui 10. märtsi paiku pandi koroonaviiruse tõttu kõik pausile. Praeguseks tehakse paljudes riikides pingutusi, et alustada kohalikku jalgpallihooaega, kuid rahvusvahelistele jõuproovidele ei julge veel keegi eriti mõelda. Näiteks kergejõustiku kohta on selge, et tänavu ei toimu ühtegi tiitlivõistlust. Seetõttu on küllaltki kindel, et kahel eelmisel aastal Eesti parimaks meessportlaseks valitud odaviskaja Magnus Kirt ei võida kolmandat Kristjanit järjest. Kergejõustiklaste kõrval võivad tiitlivõistluseta jääda teisedki Eestile tuntust toonud sportlased.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!