Rohkem kui veerand sajandit oli Causi jäädvustanud erinevate New Yorgi spordimeeskondade tegemisi, kuid tundis end koduselt ka tenniseväljaku ja poksiringi ääres. Ühel tema kuulsamail pildil, mida kasutasid mitmed suured väljaanded üle maailma, on Khabib Nurmagomedov Conor McGregorit UFC 229 võitlussõhtul kägistusega alistamas.

Causi teatas koroonaviirusesse nakatumisest oma jälgijaid 22. märtsil Instagrami vahendusel. "Ma poleks kunagi arvanud, et ma midagi sellist külge saand. Ma pidasin end purunematuks. Kui ma siit välja saan, siis luban teile, et maailm ei saa kunagi teadma, millega me pihta oleme saanud," ütles ta, olles siis juba hapnikumaski all.

Vaata Causi paremaid pilte siit!

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!