Õppetund number üks ei vaja pikemat kommentaari: võrkpall, Saaremaa ja Milano. Taheti head, läks nihu. Rahvatarkused „parem karta kui kahetseda” ja „usalda, aga kontrolli” said kahjuks kinnitust ning ühest ütlusest on tekkinud täiendatud versioon – „julge hundi rind on hanerasvane”.

Õppida on teisteski küsimustes. Spordihooajad katkesid kui noaga lõigatult. Mida teha medalite ja karikatega – kas anda välja seniste tulemuste põhjal või mitte? Võrkpalli, korvpalli, jalgpalli ega käsipalli võistluste juhenditesse ei olnud konkreetselt sisse kirjutatud, mis saab force majeure’i puhul. Seega tekkis segane olukord. Näiteks jäeti võrkpallis Balti liigas ja Eesti meistrivõistlustel medalid välja jagamata, ent esiliiga satsid, mis ka esialgu reastamata jäid, said järelepärimise peale ikkagi medalid kätte. Ei tundu ju loogiline ega süsteemne.

Miks tehti võrkpallis meistriliigas nii, aga esiliigas naa? Miks krooniti Žalgiris Leedu meistriks, aga Kalev/Cramo Eesti meistriks mitte? Kes on see persoon, kelle teha jääks see suur otsus jalgpallis?

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!