Tänapäeva informatsioonist ja sündmustest üleküllastunud maailmas kipuvad tõelised väärtused ununema. Seepärast on kultuuriministeeriumi plaan eraldada ERR-ile raha järgmisel suvel toimuva Tokyo olümpia ülekannete ostmiseks viinud kriitikute fookuse valedele radadele. Kui üks meediakontsern pääseb raha röövivast projektist, võib konkurentidel tekkida ebaõiglustunne, kuid tegelikult on kõige tähtsam see, et olümpiamängude ülekanded ei satuks kahtluse alla ning jõuaksid Eesti inimesteni täismahus ja parima kvaliteediga.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!