29-aastasel ameeriklasel avastati koroonaviirus 12. märtsil. Koheselt pandi karantiini nii Reali korv- kui ka jalgpallimeeskonna mängijad karantiini.

"Kõik on meeskonnas terved," teatas Fernandez neljapäeval sotsiaalmeedia vahendusel. "Trey on täielikult taastunud ning kõikidel liikmetel läheb hästi."

Kas ja millal Madridi Reali jaoks hooaeg jätkub, pole teada, sest koroonaviiruse pandeemia tõttu on nii Hispaania meistrivõistluste kui ka Euroliiga hooaeg peatatud. Üheks variandiks peetakse liigade lõpetamist suvel. "Väga veider oleks mängida juulis," arutles hispaanlane. "Me ootame, et liigad teeksid otsuse ära."

Hispaania on Itaalia järel enim koroonaviirusest laastatud riik Euroopas. Viimaste ametlike andmete kohaselt on Hispaanias tuvastatud 112 065 koroonaviirusesse nakatunut. Elu on selle tõttu jätnud 10 348 inimest, paranenuid on 26 743.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!