Ülejäänud nakatunutest kaks on administratiivtöötajad ning üks kuulub tehnilise personali hulka. Pressiteate kohaselt tehti möödunud laupäeval test kõikidele klubi liikmetele ning nelja inimese puhul näitas see positiivset vastust. Üks administratiivtöötajatest viibib haiglas, kolm nakatunut lasti kodusele ravile.

Alles nädala keskel selgus, et klubi peatreener Željko Obradovic ja tema perekond pääsevad kodumaale tagasi Serbia valitsuse korraldatud erilennuga, millega tuuakse Türgist ära sinna jäänud serblasi. Selleks hetkeks polnud ühestki positiivsest proovist teada antud.

Türgi korvpalliliiga oli Euroopas üks viimaseid, kus jätkusid mängud veel ka eelmisel nädalal. Hooaja peatamise otsus tehti alles 19. märtsil. Neli päeva enne seda mängis Fenerbahce suletud uste taga Tofasega

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!