"Saate aru, karantiinis olles pole võimalik korvpalli mängida. Osad ei saa palli vähemalt kuu aega visata. Kas Euroliiga mängijate ühendus või mängijad ise suudaksid seda juhtidele selgeks teha?" küsis ameeriklane oma Twitteri kontol.

"Ma pole kindel, kas mitte-sportlased saavad aru, kui raske on ühe-kahe nädala pikkuse pausi järel uuesti mänguvorm taastada. Ja kui me oleme kuu või isegi rohkem ilma korvpallita, võtab mänguvormi jõudmine meil kaua aega. Eriti, et heidelda play-off'i või meistritiitlite peale. See on võimatu. Ühelgi (Euroliiga juhtide) koosolekul pole mõeldud mängijate tervise või turvalisuse peale," lisas ta.

Euroliiga teatas kolmapäeval, et praeguse seisuga soovitakse hooaeg täismahus lõpuni mängida. Vajadusel tuleks selleks mängugraafikut tihedamaks muuta.

Põhiturniiril on mängitud 34 voorust 28.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!