"Aprillis oli plaan tegelikult ülikoolist (Saint Mary’se kolledž – toim.) korra läbi käia, aga nüüd jääb see kindlalt ära. Mai lõpuks pean suvekooliks sinna kohale minema, aga vaevalt see olukord, mis praegu on, laheneb selleks ajaks. Seega võib põntsu küll panna, aga sellegipoolest usun, et kuna tegelikult algab kool sügisel, siis selleks ajaks võib olukord paranenud olla," rääkis Böckler portaalile Korvpall24.ee.

Böckler lisas, et on olnud viimastel nädalatel karantiinis, sest 4. märtsil kohtus TalTech Kalev/Cramoga. 14. märtsil teatas Kalev, et üks nende klubi liige on nakatunud koroonaviirusesse.

Leo artikli täisteksti portaalist Korvpall24.ee.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!