Nimelt teatas Korkina Venemaa meediale, et koroonakriis, mis sundis edasi lükkama ka Tokyo olümpiat, on Jumala kättemaks maailmale selle eest, et Venemaad on taga kiusatud.

"Ma arvan, et see juhtus sellepärast, et Venemaad ja meie sportlasi ei oleks tohtinud solvata," sõnas Korkina, kirjutab Sport-Express.

"Hetkel räsib maailma ohtlik ja surmav viirus ning minu arvates on see Jumala kättemaks. Isegi meie rahvushümnis on sõnad, et Jumal hoiab meie maad. Venemaa on valmis kõiki aitama, sest meie mõistame kõige paremini, et pole midagi paremat, kui ühise asja eest võitlemine," rääkis Korkina.

Olümpiasangar usub, et Tokyo olümpia edasilükkamine on nende koondisele väga kasulik, sest annab Venemaale lisaaega asjad korda ajada, et oma lipu all olümpiale pääseda.

Korkina, kes tuli olümpiavõitjaks 1996. ja 2000. aastal, on ka üheksakordne maailmameister.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!