Praeguseks on siiski hooaeg pausil. "Trenni teeme, mis on väga veider, sest mujal Euroopas on ka trennid suletud. Muidugi, kes väheke haige, teda ei lasta saali sissegi," vahendas Jaanimaa sõnu ERR-i spordiportaal.

Siiski võtavad venelased Jaanimaa sõnul olukorda ehk liigagi stoiliselt. "Nii palju kui lugenud olen ja uudiseid vaadanud, siis Moskvas on kuidagi vähe nakatunuid. See tundub kuidagi kahtlane."

Hetkel midagi erilist märgata ei ole. "Elu läheb edasi nagu paar kuud tagasi. Inimesed võtavad seda väga vabalt. Ma ei ütleks, et see on hea," lisas Eesti koondislane.

Loe artikli täisteksti ERR-i spordiportaalist.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!