ESPN-i teatel palusid NBA korvpalliliiga juhid reedel klubidel valmistuda võimaluseks, et mänge hakatakse pidama suletud uste taga. Los Angeles Lakersi superstaar LeBron James sellise variandiga aga nõus pole.

"Mängida ilma fännideta? "Ei" on minu lihtne vastus," sõnas James pärast reedest kohtumist Milwaukee Bucksiga. "Ma ei mängi, kui meil pole tribüünidel fänne, kelle nimel ma tegelikult ma seda kõike teengi. Ma mängin oma tiimikaaslaste ja toetajate nimel ning just see ongi kõige olulisem. Kui ma tulen areenile ja seal publikut pole, siis jään mängust eemale."

Boston Celticsi täht Kemba Walker nõustus kolleegiga. "See oleks kohutav ja igav. Sama hästi võiks siis juba mängu lihtsalt ära jätta. See oleks halb, aga paraku on päeva lõpuks olukord muutumas hullemaks. Ma ei teagi, aga kindlasti oleks (tühjade tribüünide ees) mängimine imelik."

Tänase seisuga on USA-s tuvastatud 164 inimesel koroonaviirus. Elu on haigusele kaotanud 11 inimest.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!