Avaveerandi võitis kodumeeskond 26:19. Poolajaks kasvatas Krasnodar edu 42:33 peale. Otsustavaks sai kolmas veerandaeg, mille lõpuks juhtisid võõrustajad juba 64:46. Viimane veerand möödus juba võrdlemisi pingevabalt ning Krasnodar kirjutas lõpuks tabelisse 87:63 võidu.

Kalevi resultatiivseim oli 15 punkti visanud Kyle Vinales, kelle arvele kanti veel 6 lauapalli ja 4 söötu. Aigars Škele tõi 12 punkti, eestlastest oli resultatiivseim Sten-Timmu Sokk (6). Oma debüüdi VTB-s tegi ka kalevlaste värskeim täiendus Calvin Godfrey, kes viskas 6 silma.

Üleplatsimeheks kerkis võitjate poolelt Johnny O'Bryant 21 punktiga. Mindaugas Kuzminskas panustas 15 ja Sam Dekker 13 silmaga.

Kalevile oli see kolmandaks järjestikuses kaotuseks. Eesti valitseval meistril on nüüd kirjas 3 võitu ja 4 kaotust. Krasnodar sai kahe kaotuse kõrvale neljanda võidu.

Standings provided by Sofascore LiveScore
Krasnodari Lokomotiv-Kuban - BC Kalev/Cramo
Kohtumine läbi! Lokomotiv võtab lõpuks 87:63 võidu. Kalevile oli see kolmandaks järjestikuseks kaotuseks.
82:63. Paasoja teeb vaheltlõike ja lõpetab kiirrünnaku kahesega.
80:59. Paasoja tabab kolmese.
79:56. Kohtumise lõpuni on jäänud 3.21.
75:56.  Kolmese tabanud O'Bryant kasvatab taas Lokomotivi edu 19 peale.
69:52. Holton toob Kalevile kaks punkti juurde.
68:50. Vinales tabab kahese.
68:48. Jõesaar vabaviskejoonelt ei eksinud.
64:46. Kolmas veerand läbi! Cramo suutis viimase minutiga veidi vahet vähendada, aga Lokomotivil siiski turvaline 18-punktiline edu viimase 10 minuti eel.
64.44. Vinales leiab korvi alt täiesti vabaks jäetud Godfrey.
64:42. Dekker kasvatab pealtpanekuga kodumeeskonna edu 22 peale. Cramo on kolmanda veerandiga visanud vaid 9 punkti.
58:42. Škele vähendab vahet.
58:38. Kulagin toob kaks punkti, vahe juba 20. 3. veerandi lõpuni jäänud veidi üle 4 minuti.
54:38. Kangur tabab kahest vabaviskest ühe.
54:37. Williams paneb pealt ja võõrustajate edu on kiiresti kasvanud 17 peale.
49:37. Lokomotivi edu on kasvanud taas kahekohaliseks.
42:35. VTB-s debüteeriv Kalevi värskeim täiendus Calvin Godfrey toob kahesega Kalevi Lokomotivile lähemale.
Teine poolaeg on alanud!
Poolaeg läbi! Lokomotiv võidab avapoolaja 42:33. Cramo poolelt on Vinales toonud 9, Škele 8 punkti. Võõrustajate resultatiivseimad on 9 silmaga Cummings ja O'Bryant.
42:33. Kuzminskas mängib Kitsingu üle korvi all.
40:33. Cramol liikus sööt ilusti ja Vinales tõi rünnaku lõpetuseks kaks punkti korvi alt juurde.
38:31. Sokult kolmene ja Cramo püsib mängus sees.
37:28. Dekker aga vastab võõrustajate poolelt kiirelt.
34:28. Kitsing tabab oma tänase esimese kolmese! Poolaja lõpuni jäänud veidi alla 4 minuti.
32:25. Kalnietis kasvatab Lokomitivi eduseisu.
30:25. Kangur tabab kahest vabaviskest ühe.
28:24. Škele vähendab viimase sekundi kolmesega vahet.
26:19. Kalevil oli hea võimalus veerandaja lõpus seisu vähendada, kuid paraku ei jõutud õigel ajal viskele. Esimene veerand on läbi.
26:19. Kitsingult kahene.
24:17! Sokult väga oluline kolmene!
22:14. Cummingsilt kolmene, Lokomotivi edu kasvab.
17:14. Vinales tabab kolmese.
14:11. O'Bryant kasvatab võõrustajate edu.
12:11. Lokomotiv pääseb kiirrünnakust esmakordselt kohtumist juhtima.
10:11. Cummings toob Lokomotivi punkti kaugusele.
6:11. Kangurilt ja Dorbekult kiirelt kahesed ning Kalev taas viiega ees.
4:7. Kalnietis vastas kiirelt.
2:7. Škele tabab kolmese!
2:2. Cummings viigistab seisu.
0:2. Vinales viib Kalevi juhtima.
Kohtumine on alanud!
Cramo algviisik: Kangur, Kitsing, Škele, Vinales, Dorbek
Cramol on senise 6 mänguga kirjas 3 võitu ja 3 kaotust. Ühe kohtumise vähem pidanud Lokomotivil on võite 3, kaotusi 2.
Tervist, korvpallisõbrad! Juba peagi on algamas järjekordne VTB mäng BC Kalev/Cramo jaoks. Sedapuhku minnakse võõrsil vastamisi Krasnodari Lokomotiv-Kubaniga.