Avaveerand kuulus võõrustajatele 26:23. Teine veerand kujunes eriti punktirohkeks, kui kahe tiimi peale visati 59 punkti. Poolajaks oli siiski ees Avtodor 55:53.

Kolmanda veerandiga suutis Avtodor edu kasvatada 80:74 peale. Viimane vaatus möödus tasavägiselt ning veel 2.36 enne lõpusireeni oli Kalev maas vaid kolme punktiga (89:92) ja hea võimalus oli seis viigistada, kuid rünnak luhtus. Seejärel läks Avtodor oma teed ning võttis lõpuks 100:90 võidu.

Üleplatsimeheks kerkis võitjate poolelt Isaiah Hicks, kes viskas 28 punkti ja kogus ka 16 lauapalli. Orlando Johnson lisas 17 silma. Kalevi ründemängu vedasid Kyle Vinales ja Kristjan Kitsing, kes tõid 19 punkti. Vinales oli lähedal kaksikduublile, kui sai kirja veel üheksa resultatiivset söötu. Korraliku VTB-debüüdi tegi värske kalevlane Jonathan Holton, kes viskas 10 minutiga 13 punkti. Kahekohalise punktiarvuni jõudsid veel Aigars Škele (12 silma ja 10 tulemuslikku söötu) ja Sander Raieste (11 punkti).

Kalev sai kolme võidu kõrvale kolmanda kaotuse. Hooaega nelja kaotusega alustanud Avtodori jaoks oli tegu esimese võiduga.

Standings provided by Sofascore LiveScore
VTB: AVTODOR - BC KALEV/CRAMO
Kohtumine läbi! Avtodor alistab Kalevi 100:90 ning kirjutab tabelisse hooaja esimese võidu.
100:90. Johnson tabab vabavisked ja kodumeeskond jõuab 100 punkti peale.
98:89. Kalev üheksaga maas, kohtumise lõpuni jäänud 44 sekundit.
95:89. Kahju! Hicks paneb Vinalesele kulbi. Ühtlasi saab Avtodori rünnakul viienda vea Kangur.
95:89. Mihhailovski poolt kolmene ja võõrustajate edu taas kuue peal. 1.42 jääb mängida lõpuni.
92:89. Škele tabab mõlemad vabavisked.
Jõesaar teeb viienda vea, tema asemele tuleb Kurbas.
91:87. Vinales toob kaks punkti, aga Hicks vastab samuti kahesega. Normaalaja lõpuni jäänud 3.30.
Cook teeb Raieste vastu 5. vea ning saab esimeseks meheks, kes täna vigadega välja langeb. Cramol on nelja vea peal Kangur ja Jõesaar.
87:85. Vinaleselt oluline kolmene. Normaalaja lõpuni jääb 5.16.
85:82. Raieste viskab kahest vabaviskest sisse ühe.
85:81. Cook tabab kolmese.
80:79. Kurbas murrab korvi alla ja toob kaks punkti juurde, Kalevil käsil 10:0 spurt.
80:77. Vinales toob 3 punkti juurde!
80:74. Kolmas veerand läbi! Cramo suutis viimase minutiga vahet vähendada. Kõik võimalused on veel olemas.
80:72. Raiestelt olulisel hetkel kolmene.
80:69. Avtodori edu taas üle kümne. Veerandi lõpuni jäänud 1.25.
76:69. Raieste vabaviskejoonelt ei eksi.
73:65. Kitsing tabab kolmese!
73:62. Škele tabab vabavisked.
73:60. Mihhailovski vastab kolmesega ja Avtodori edu on juba 13-punktiline.
70:60. Raieste kahene vähendab vahet.
66:58. Vinales vähendab vahet.
66:56. Valusa käega Hicks tabab kolmese, Kalev taas 10ga maas.
61:56 Hicks toob järjekordsed punktid.
59:55. Hicks realiseerib mõlemad vabavisked, aga olulisem on see, et Kanguril on kirjas juba neli viga.
57:53. Starks tabab Avtodori poolt kahese.
Teine poolaeg on alanud!
Avtodori poolt on Hicks juba toonud 18 punkti. Cramo resultatiivseim on 14 silmaga Kitsing, 12 punkti on lisanud värske täiendus Holton.
55:53. Poolaeg läbi. Cramo siiski poolajaks juhtima ei pääsenud.
52:53! Škele ja Holton sepistavad efektse korvi ja Cramo üle pika aja ees!
52:51. Škele toob kiirrünnakust kaks punkti juurde, poolaja lõpuni jäänud 1.32.
50:47. Jõesaar ei jää vastust võlgu!
50:44. Umeh paneb üle Kitsingu käe kolmese.
Ohumärk on see, et Kitsingul ja Kanguril juba kolm viga kirjas.
47:44. Škele leiab hea sööduga Kanguri, kes korvi alt ei eksi.
45:42. Vinales tabab kahese. Poolaja lõpuni jäänud veidi üle 4 minuti.
45:40. Holton toob Kalevile järjekordsed punktid, kuid heas hoos Hicks hoiab Avtodori edu 5 peal.
39:38. Hicks tabab kolmese, aga Kitsing ei jää vastust võlgu. Kalev püsib ilusti mängus praegu.
36:35. Sokk tabab kolmese ja Cramo tuleb 10-punktilisest kaotusseisust vaid 1 peale.
36:32. Kitsing tabab kõik vabavisked ja ühtlasi saab Cramo veel rünnakuõiguse.
Ärevad hetked... Kitsingu vastu tehti viskel viga ja eestlane maandus valusalt jala peale. Tundub õnneks, et Kitsing saab siiski kohtumist jätkata.
36:29. Holton paneb kohe otse ka kolmese!
33:26 Oma esimesed punktid VTB-s saab kirja värske täiendus Jonathan Holton, kes saab kirja 2+1 rünnaku!
33:23.Avtodori edu juba 10 punkti. Cramol veel teisel veerandil punktiarve avamata.
31:23. Avtodor on teist veerandit kohe 5:0 spurdiga alustanud.
26:23.  1. veerand läbi! Kalevil oli võimalus veel seis viigistada, kuid Dorbeku kolmene läks mööda.
26:23. Škele vabaviskejoonelt ei eksi.
26:19. Mihhailovski tabab kolmese ja Avtodor on saanud kätte 7-punktilise edu.
19:19. Kitsing tabab kõik vabavisked.
19:16. Kitsingu vastu tehakse kolmesel viga, eestlane saab 3 vabaviset.
15:13. Heas hoos Hicks viib Avtodori esmakordselt juhtima. Veerandi lõpuni jäänud 3:34.
11:13. Jaitech tabab kahese.
9:13. Cramol rünnak jookseb, Kangurilt järjekordsed punktid.
6:11. Kangur toob korvi alt kaks punkti juurde.
4:7. Kitsing kasvatab Kalevi edu.
4:5. Hicks vähendab vahet.
2:5. Vinales tabab kolmese.
0:2. Škele toob korvi alt kaks punkti.
Kohtumine on alanud!
Cramo algviisik: Vinales, Kangur, Dorbek, Škele, Kitsing
Tervist, korvpallisõbrad! Juba peagi jätkub VTB hooaega Kalev/Cramo jaoks. 10 minuti pärast algab võõrsil kohtumine Saraatovi Avtodoriga.