Tiigrikoolitusel esinesid endine profisumomaadleja Baruto ehk Kaido Höövelson, kettaheite olümpiavõitja Gerd Kanter, 2017 ja 2018 aasta treeneriks valitud Eesti võrkpallikoondise peatreener Gheorghe Cretu, Euroopa sisemeister ja Rio olümpiamängudel kaugushüppes 6. koha saanud Ksenija Balta, 9-kordne Eesti rekordiomanik sprindis Marek Niit, äsja MMil viienda koha saanud curlingumängija Marie Turmann ja võrkpallikoondislane, Euroopa ja Maailma liiga võitnud Renee Teppan.

Tänavusel tiigrikoolitusel arutleti erinevatel sportlaste jaoks olulistel teemadel: suhtumine, mis toob spordis edu; takistuste ületamine ja motivatsiooni hoidmine; milleks omapäi välisklubisse või välisülikooli minnes valmis olla ning kuidas ühendada sportlaskarjääri ja eraelu.

Lisaks rääkis noortele murdmaasuusataja Karel Tammjärv teemal „Kui tehakse valesid asju õigete asjade arvelt – minu õppetunnid dopingutarvitamisest“.

Eesti Olümpiakomitee koolitussarja “ERGO esitleb: Lase tiiger välja!” eesmärk on pakkuda noorsportlastele uusi teadmisi, nõuandeid ning sütitada motivatsiooni tippspordis suurte saavutusteni pürgimisel. Samuti aitavad need teadmised elus läbilöömisel väljaspool sporti.