Kalev/Cramo parim oli 22 punkti ja 7 lauapalliga Arnett Moultrie, Chavaugn Lewis lisas 21 silma. Permi resultatiivseimana viskas Ken Brown 15 punkti.

Kalevil on VTB-s ees tihe graafik. Juba järgmisel kolmapäeval võõrustatakse Peterburi Zeniiti. Põhiturniiri kaks viimast kohtumist peab Kalev/Cramo 20. ja 24. aprillil, kui kodus minnakse vastamisi vastavalt Nižni Novgorodi ja Krasnodari Lokomotiv-Kubaniga.

Kalevlased hoiavad kolm vooru enne lõppu kinni kaheksandast ehk viimasest play-offi viivast kohast, olles kogunud 11 võitu ja 12 kaotust. Permi Parma asub 4 võidu ja 20 kaotusega eelviimasel kohal.

Kalevi play-off pääsu seisukohast oli oluline ka tänane mäng Saratovis, kus sealne Avtodor kaotas 85:91 Nižni Novgorodile. Kalevist ühe mängu enam pidanud Saratovil on tabelis 9 võitu ja 15 kaotust.

Standings provided by Sofascore LiveScore

PERMI PARMA - BC KALEV/CRAMO
Lõppseis 75:105 Kalevile.
Tony Wroten viskab 100. punkti vabaviskest. 67:100. 2.29 lõpuni minna.
3.21 mängida. Kalev on kohe ületamas saja punkti piiri. 65:99 tablool.
Wroten lõpetab kiirrünnaku pealtpanekuga. 87:62. Vahe juba 25 punkti. Võidus ei tohiks kahtlust olla.
7 minutit kohtumise lõpuni, Kalev juhib 82:62.
Kolmas veerandaeg lõpeb Kalevi eduseisul 76:57.
1.45 minna, Kalev juhib 66:57.
4.20 kolmandat veerandit mängida. Kalev juhib 60:55.
53:55 Permi kolmese järel vahe vaid kaks punkti.
50:55 Lewis suurendab Kalevi edu.
Perm on kaotusseisu vähendanud 50:53-le.
Kolmas veerandaeg on alanud.
Kalevi edukamad punktitoojad: Moultrie 13, Lewis 12, Mirkovic 6, Wroten 5, Kurbas 5. Parma: Kelly 10, Brown 10, Blums 5, Lazarev 4, Žmako 4.
Mõned statistilised numbrid:
Dorbeku kolmene lõpetab Kalevi väikse põua ja tõmbab joone alla teisele veerandajale. Puhkama minnakse Kalevi eduseisust 47:42.
Vahepeal 11 punktiga juhtinud Kalevi eduseis on sulanud kahele punktile. 44:42.
56 sekundit poolajani. Kalevi edu on 44:36.
3.51 poolajani minna, Kalev ees üheksa punktiga 40:31.
5.17 enne teise veerandaj lõppu tekib väike rüselus. Läti koondise ninamees Blums, kes tegi Kurbasele vea, on püha viha täis. Kalev juhib kindlalt 36:29.
Kalev Moultrie lay-up'i järel juhtimas 30:27, Perm võtab aja maha (6.53 II veerandaja lõpuni).
Mirkovici kolmene viis Kalevi 26:24 juhtima, Brown vastas kohe samaga. 27:26 Parmale.
Lewise arvel on 7, Moultriel 6 punkti. Parmal on 8 punkti visanud Rashard Kelly. Lauavõitlust juhib Kalev 9:7, korvisöödud samuti Cramole 8:4.
Esimene veerandaeg lõppeb 22:23 seisul. Kalev punktiga peal.
22:20 Lynch tabab kahest vabaviskest ühe (1.47 minna).
Parma läks kolmesest 22:19 ette.
Kitsing tegi vea ja Šuhhovtsov viis vabavisetest Parma 19:18 ette (3.47 minna).
17:16 Lararev paneb pealt ja Kalev võtab aja maha (4.15 veerandi lõpuni).
8:11 Lewise kolmene viib Kalevi juhtima (6.48 veerandaja lõpuni).
Kaks minutit mängitud, Parma juhtimas 6:4.
0:2 Mäng on alanud! Lewis toob esimesed punktid.
Kalevi algviisik: Kurbas, Kangur, Mirkovic, Moultrie, Lewis. Parma algviisik: Kelly, Brown, Lazarev, Žmako, Bulanov.