Kalev/Cramo alustas kohtumist hästi ning esimene veerandaeg võideti 23:20. Poolajale mindi 37:37 viigiseisul.

Teist poolaega alustas selgelt teravamalt külalismeeskond. Kalev/Cramo pääses 44:37 juhtima ning pärast seda eduseisu enam ära ei antud. Viimasele veerandajale mindi vastu Cramo 10-punktilises eduseisus. Viimases vaatuses suutis Kalev/Cramo eduseisu hoida ning lõpuks vormistati 82:68 võit.

Suurepärase mängu tegi kalevlaste poolelt Ivan Almeida, kes viskas 36 punkti, võttis 9 lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu. Branko Mirkovic panustas võitu 11 punktiga.

Nižni Novgorodi eest oli resulatiivseim Vladimir Dragicevic, kes viskas 19 silma ja võttis 8 lauapalli.

Tegu oli Kalev/Cramo jaoks ühtlasi esimese võiduga Nižni Novgorodi üle. Kalev/Cramo kohtub 14. oktoobril võõrsil Moskva oblasti Himkiga.

ENNE MÄNGU:

Kui Kalevil on meeskonnas kuus leegionäri, siis vastastel viis. Kolm ameeriklast, Montenegrost pärit keskmängija Vladimir Dragicevic ja Rootsi kodakondne, USA taustaga Christopher Czerapowicz.

Nižni Novgorodi juhendab Zoran Lukic, serblase käsutuses on järgmised mängijad:

Nižni Novgorod - Kalev/Cramo
Kohtumine on lõppenud! Kalev/Cramo alistas võõrsil Nižni Novgorodi 82:68!
64:82 Kalev/Cramo on võtmas kindlat võitu Nižni Novgorodi üle.
62:80 Mängust on kujunenud Almeida show, kes on visanud 36 punkti.
62:75 Almeida viskab sisse mõlemad vabavisked. Mehe arvel on juba 31 punkti.
58:73 Mirkovic tabab kolmese ja suurendab Cramo eduseisu.
56:70 Kangur tabas kahest vabaviskest ühe.
56:69 Lewis tabab Cramo eest kolmese.
52:64 Almeida viskab taas korvi ja suurendab Cramo eduseisu.
Kolmas veerandaeg lõppes Kalevi eduseisul 62:52.
52:62 Tanel Sokk tabab kolmese.
50:59 Cramo eduseis püsib 9 punkti peal.
48:57 Broussard lõpetab edukalt Nižni Novgorodi kiirrünnaku.
44:57 Lucas tabab mõlemad vabavisked.
44:55 Lucas tabab Cramo eest ühe vabaviske kahest.
Nižni Novgorodi mängija Kendrick Perry saab viienda vea ja tema jaoks on kohtumine lõppenud.
38:52 Almeida tabab taas kolmese. 20 punkti visanud Almeida on tabanud kolmeseid täna 3/4.
38:49 Kalev on suurendanud edu 11 punkti peale.
38:47 Kalev on pääsenud 9 punktiga juhtima. Nižni peatreener võttis minutilise vaheaja.
37:44 Kangur tabab mõlemad vabavisked. Kalev on alustanud teist poolaega hästi. Lisaks on Novgorodil kahe minutiga juba vead täis.
37:42 Mirkovic tabab kolmese
37:39 Kangur viskab oma tänased esimesed kaks punkti.
Teine poolaeg on alanud!
Esimese poolaja statistika:
Suurepärase esimese poolaja tegi Almeida, kes on juba visanud Kalev/Cramo eest 17 punkti.
37:37 Nižni Novgorod teeb kuuepunktise kaotusseisu tasa ja esimene poolaeg lõppeb viigiseisul.
33:37 Poolaja lõpuni on jäänud üks minut.
31:37 Suurepärases hoos Almeida paneb pealt.
29:35 Almeida realiseerib Dorbeku alley-oopi söödu.
27:31 Reggie Lynch pani pealt ja suurendas Cramo edu. Viie minutiga on Cramol vead täis saanud.
Almeidal on kirjas juba 13 punkti.
26:29 Heas hoos Almeida tabab taas kolmese.
26:26 Almeida vastab kolmesega
26:23 Grigoryev tabab kolmese ja viib Nižni juhtima.
Kalev/Cramo võidab esimese veerandaja 23:20!
20:23 Broussard tabab Novgorodi eest ühe vabaviske kahest.
17:19 Dragicevic saab kirja 2+1 ja vähendab vahet.
Lynch näitab head kaitsemängu ja saab kirja juba kolmanda bloki. Kalev on ees 19:14.
2.41 on esimest veerandaega veel jäänud mängida. Cramo on ees 18:11 pärast Almeida kolme punkti viset ees.
9:11 Lynch tabab kahest vabaviskest ühe.
Pool esimesest veerandist saab kohe mängitud. Almeida paneb pealt ja Kalev on 10:7 juhtimas!
Uzinskii tabab kahe punkti viske ja viib kodumeeskonna 7:6 ette. Kahe ja poole minutiga on Nižni Novgorodil juba vead täis.
Martin Dorbek viskab korvi alt koos veaga palli sisse ja tabab ka vabaviske ning viib Cramo 6:5 ette.
Nižni Novgorod on kohtumist 5:3 juhtimas.
Tervist korvpallisõbrad! Peatselt on algamas Kalev/Cramo jaoks uus VTB Ühisliiga hooaeg, kui võõrsil minnakse vastamisi Nižni Novgorodiga.